Doświadczenia zmysłowe

Promocje

Doświadczenia zmysłowe

Zdajemy sobie sprawę jak ważną rolę w rozwoju dziecka odgrywa integracja sensoryczna. Z myślą o dzieciach przygotowaliśmy szeroką gamę pomocy dydaktycznych wspierających percepcję dotykową(gry sensoryczne, labirynty manipulacyjne, dyski dotykowe, woreczki, poduszeczki), ruchową( klocki przestrzenne, kształtki ruchowe), słuchową(płyty CD z różnym...

Zdajemy sobie sprawę jak ważną rolę w rozwoju dziecka odgrywa integracja sensoryczna. Z myślą o dzieciach przygotowaliśmy szeroką gamę pomocy dydaktycznych wspierających percepcję dotykową(gry sensoryczne, labirynty manipulacyjne, dyski dotykowe, woreczki, poduszeczki), ruchową( klocki przestrzenne, kształtki ruchowe), słuchową(płyty CD z różnymi odgłosami, klocki i kostki dźwiękowe, puzzle) jak i zapachową( gry, pachnące piłki itp).

Bezpieczeństwo użytkowania, trwałość, niezawodność, funkcjonalność i praktyczność wpływa na wysoką jakość proponowanych artykułów.

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą, w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Więcej

Doświadczenia zmysłowe Jest 1 produkt.

Podkategorie

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • 14,63 zł

    12900198

    Gra Poznajemy Kolory to zabawka edukacyjna, w której gracze mają jedno zadanie, mianowicie muszą jak najszybciej zidentyfikować kolory wyrzucone parą kolorowych kostek i skojarzyć je z kolorami tekturowych kogutów rozłożonych na stole.

    14,63 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji