Logiczne myślenie

Promocje

  • Regał RE-07
    Regał RE-07

    Klasyczny mebel biurowy wykonany z...

    370,73 zł -20% 463,41 zł

Ostatnio przeglądane

Kostki do segregowania i uczenia

11933110

3 - 21 dni

Celem gry jest nauka klasykowania kolorów, liczenia, w tym wykonywania pierwszych operacji dodawania i odejmowania.

Więcej szczegółów

62,60 zł brutto

Więcej informacji

Cel gry:

Celem gry jest nauka klasykowania kolorów, liczenia, w tym wykonywania pierwszych operacji dodawania i odejmowania.

Mozna zastosowac rózne warianty gry:

- Klasykowanie kolorów: Dzieci rozkładaja wszystkie kolorowe zetony na stole, rzucaja kostka i w zaleznosci od tego, jaki kolor wylosuja, klasykuja zetony na grupy.

- Nauka liczenia z punktami: dziecko rzuca jednoczesnie kostke z kolorami i kostke z punktami; w zaleznosci od tego, jaka liczba punktów i jaki kolor wypadnie, dziecko wybiera odpowiednia liczbe zetonów w odpowiednim kolorze.

- Nauka liczenia z liczbami: dziecko rzuca jednoczesnie kostke z kolorami i kostke z numerami; w zaleznosci od tego, jaki numer i jaki kolor wypadnie, dziecko wybiera odpowiednia liczbe zetonów w odpowiednim kolorze.

- Dodawanie i odejmowanie: w tym wariancie gry nalezy uzyc kostki z numerami, kostki ze znakami oraz zetonów tego samego koloru; dziecko rzuca kostka z numerami i wydziela z kupki wylosowana liczbe zetonów, nastepnie rzuca kostka ze znakami i ponownie kostka z numerami oraz dodaje lub odejmuje odpowiednia liczbe zetonów w zaleznosci od tego, czy wypadł znak dodawania czy odejmowaia.

UWAGA! Ryzyko udławienia. Nie zalecane dla dzieci ponizej 36 miesiecy. Zawiera małe elementy. Zaleca sie zachowac niniejsze informacje i dane producenta.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: