Kategorie

Promocje

Witamy w Educol!

Zajrzyj do Naszej oferty

Posiadamy szeroki zakres wysokiej jakości pomocy edukacyjnych dla żłobków, przedszkoli, szkół oraz klientów indywidualnych, które wspomagają prawidłowy rozwój dziecka na poziomie artystycznym (m.in. , malowanie oraz instrumenty muzyczne), fizycznym (m.in. pomoce gimnastyczne, rehabilitacja, integracja sensoryczna) oraz intelektualnym (m.in. kojarzenie, liczenie, nauka języków).

Ponad to znajdą Państwo u nas kolekcję mebli do sal lekcyjnych jak i gabinetów terapeutycznych (m.in. krzesła, stoły, szatnie) oraz urządzenia ogrodowe do wyposażenia placów zabaw (m.in. huśtawki, sprężynowce, zestawy ogrodowe, karuzele).

  • Skontaktuj się!

    Skorzystać z formularza kontatkowego, aby się z nami skontaktować

  • Szybka dostawa

    Wszystkie towary wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

  • Bezpieczeństwo

    Dane podawane na stronie są do nas przesyłane przez połączenie szyfrowane, co potwierdza certyfikat SSL.

Aktualności

Suchy basen, basen z kolorowymi piłeczkami.

Suchy basen, basen z kolorowymi piłeczkami.

Basen z kulkami w Sali to znakomita zabawa dla dzieci. Boki basenu wykonane z pianki poliuretanowej, całość „ubrana” w pokrowiec z grubego materiału, który zapewnia trwałość, zapobiega przecieraniu się.

czytaj dalej
Seria mebli przedszkolnych Trapez

Seria mebli przedszkolnych Trapez

Szafki z serii Safari Trapez stanowią atrakcyjne wyposażenie wnętrz. Boki wykonano z płyty laminowanej z kolei fronty z MDF-u w kolorach niebieskim, żółtym, pomarańczowym oraz zielonym.

czytaj dalej
Mebelki do kącików zabaw ED

Mebelki do kącików zabaw ED

Zestaw mebli dla dzieci imitujący prawdziwą kuchnię. Boki wykonane z płyty wiórowej, fronty z MDF-u w kolorze limonki, elementy przezroczyste z pleksi.

czytaj dalej