Figury i bryły

Jest 94 produktów.

Pokazano 1-18 z 94 pozycji

Aktywne filtry

Ciekawe materiały dydaktyczne mogą być bardzo pomocne w przyswajaniu wielu zagadnień matematycznych. Uwagę zarówno maluchów, jak i starszaków łatwo rozproszyć, więc zadbaj o to, by nauka sprawiała im przyjemność. W tej części naszego sklepu internetowego znajdują się akcesoria, po które nauczyciel sięgnie, gdy tematem lekcji będzie zmora wielu uczniów: geometria. W ofercie posiadamy podstawowe bryły i figury w wersji 3D oraz w formie szablonów — sprawdź dostępne produkty i razem z nami skompletuj wyposażenie klasy!

Figury przestrzenne, gry i zabawki geometryczne

Oferujemy kilkadziesiąt zestawów o różnej liczbie sztuk, w wersjach kolorowych i drewnianych. Podstawowe figury geometryczne 3D, jakie w nich znajdziesz, to m.in. stożki, kule, sześciany, ostrosłupy i walce. Poza bryłami przestrzennymi zaopatrzysz się u nas także w gry i pomoce naukowe takie, jak domino, tangramy, puzzle, układanki, kostki matematyczne i klocki transparentne. Podczas lekcji przydadzą się także przezroczyste bryły geometryczne oraz składane siatki 3D – pomogą lepiej zrozumieć budowę figur.

W sklepie Educol znajdziesz akcesoria dydaktyczne odpowiednie dla przedszkoli oraz wszystkich klas szkół podstawowych i średnich. Zapoznaj się z ofertą i zamów zestawy geometryczne, dzięki którym będziesz mógł przeprowadzić lekcje w ciekawszej, bardziej angażującej formie.