Kształcenie i wychowanie

Promocje

Kształcenie i wychowanie

Kształcenie i wychowanie

Kształcenie i wychowanie W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Matematyka

  Matematyka to bardzo trudna dziedzina nauki, z tego też względu wymaga uatrakcyjnienia zajęć poprzez odpowiednie pomoce naukowe.

  W Naszej ofercie znajdą Państwo bardzo szeroką gamę proponowanych pozycji, takich jak: liczydła stojące i na ścianę, liczmany, gry i układanki matematyczne, figury i bryły, pomoce do pracy na ułamkach, wagi, odważniki, korale matematyczne, magnetyczne zestawy do liczenia, tabliczki mnożenia, szablony geometryczne, piramidy matematyczne.

  Z tak dużego wachlarza oferty każdy znajdzie coś dla siebie, aby przekazywanie wiedzy odbywało się w bardziej przystępny dla ucznia i dziecka sposób.

 • Serie pomocy edukacyjnych

  Oferta Naszego sklepu internetowego posiada bogaty wybór wszelkiego rodzaju przedmiotów edukacyjnych takich jak: palety (wyprawki) dla przedszkolaka i pierwszoklasisty jak i pomoce montessori( ramki z fakturami, cylindry).

  Pomoce Montessori charakteryzują się wysoką jakością wykonania, urozmaiconymi barwami oraz dużym bezpieczeństwem użytkowania. W znacznym stopniu ułatwią one dziecku poznawanie otaczającego go świata i pozwolą na lepsze jego zrozumienie.

  Zabawki montessori to nie tylko wyjątkowa i bezpieczna zabawa dla Twojego dziecka, ale także efektywny sposób uczenia się koncentracji i koordynacji wzrokowo – ruchowej.

 • Człowiek i przyroda

  Pomoce naukowe zawarte w tym dziale mają na celu pokazywać uczniom holistyczny obraz świata, rozbudować pasje badawcze i chęć poznawania otaczającej rzeczywistości, rozwijać zainteresowania.

  W ramach obserwacji mieści się praca z wykorzystaniem modeli, szkieletów, plansz dydaktycznych, mikroskopów, peryskopów, lup, lornetek, okularów, szkieł powiększających, preparatów zwierząt i roślin.

  Wszystkie oferowane przez Nas pomoce są bardzo wysokiej jakości i mają na celu podniesienie atrakcyjności zajęć.

 • Obserwacje i...

  Pomoce naukowe zawarte w tym dziale mają na celu pokazywać uczniom holistyczny obraz świata, rozbudować pasje badawcze i chęć poznawania otaczającej rzeczywistości, rozwijać zainteresowania.

  W ramach obserwacji mieści się praca z wykorzystaniem modeli, szkieletów, plansz dydaktycznych, mikroskopów, peryskopów, lup, lornetek, okularów, szkieł powiększających, preparatów zwierząt i roślin.

  Wszystkie oferowane przez Nas pomoce są bardzo wysokiej jakości i mają na celu podniesienie atrakcyjności zajęć.

 • Logopedia

  Prezentujemy Państwu pomoce dydaktyczne z zakresu logopedii. Mamy tu na myśli różnego rodzaju gry logopedyczne, pusy, wydawnictwa logopedyczne, lustra logopedyczne, pomoce dydaktyczne usprawniające pracę logopedy jak i rodzica z dzieckiem. Jest to istotnie ważna dziedzina w rozwoju mowy dziecka, dlatego też oferowane przez Nas produkty są bardzo wysokiej jakości.

 • Pisanie i czytanie

  "Czytanie, pisanie należą do podstawowych warunków koniecznych do bycia aktywnym człowiekiem społeczeństwa. Czytanie i pisanie są także nieodzownymi umiejętnościami do korzystania z nowych systemów komunikacyjnych"

  Bogata oferta pomocy dydaktyczny ukierunkowana na naukę pisania i czytania prezentuje między innymi: gry i pomoce z zakresu gramatyki i ortografii, pomoce naukowe do poznawania sylab, liter, składania ich w wyrazy i pełne zdania, tablice demonstracyjne, puzzle, klocki, układanki, memory, książki.

 • Rozwój emocjonalny i...

  Rozwój emocjonalno-społeczny dziecka jest wynikiem gromadzenia prze Nie doświadczeń, czyli uczenia się. W tym pomogą oferowane przez Nas pomoce doskonalące te umiejętności. Proponujemy Państwu innowacyjne rozwiązania, które pomogą w rozwoju umiejętności poznawania świata.

  Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważny jest dobór odpowiednich materiałów doszkalających, które Państwu prezentujemy w Naszym sklepie internetowym.

 • Myślenie i postrzeganie
 • Plansze edukacyjne,...

  Proponujemy Państwu szeroki wybór plansz edukacyjnych i makatek, które przydadzą się w każdej klasie i sali przedszkolnej.

  Tematyka plansz zawiera wiadomości i informacje niezbędne do zrealizowania planu nauczania jak i przeprowadzenia ciekawych zajęć dydaktycznych.Oferujemy również różnego rodzaju makatki, które doskonalą umiejętności manipulacyjne i rozwijają motorykę u dzieci. Są również odpowiednią pomocą edukacyjną do urozmaicenia zajęć w żłobku, przedszkolu lub szkole.

  W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

 • Akcesoria edukacyjne

  Akcesoria edukacyjne

 • Gry towarzyskie

  Gry towarzyskie umieszczone w Naszej ofercie są doskonałym przykładem na zacieśnianie więzi i budowanie umiejętności nawiązywania kontaktów. Odnoszenie sukcesów albo ponoszenie porażek to cenna nauka na przyszłość. 

  Gry planszowe, świetlicowe, zręcznościowe i karciane znajdujące się w Naszym sklepie internetowym pozwolą na rozwijanie wiedzy dziecka o otaczającym go świecie.
  Znajdziemy gry znane Nam od pokoleń, takie jak : chińczyk, warcaby, bierki, powracające z pokolenia na pokolenie.

 • Nauka Języków obcych

  W dzisiejszych czasach znajomość języka obcego to ogromny atut każdego człowieka. Według naukowców najlepiej nowe języki chłoną małe dzieci, które posiadają naturalną zdolność do ich przyswajania. Taka nauka powinna odbywać się na zasadzie ciekawej zabawy z wykorzystaniem odpowiednich pomocy edukacyjnych.

  I właśnie w Naszym sklepie internetowym mogą je Państwo znaleźć. Różnego rodzaju plansze edukacyjne, gry, układanki, kalendarze magnetyczne, kostki, pieczątki, puzzle pozwalają na samodzielną pracę, a także pracę grupową, która nie tylko kształtuje umiejętności językowe, ale również rozwija w dzieciach aspekty społeczne.

 • Karmienie terapeutyczne