Filtruj według

Marka

Marka

Ławki i drabinki

Jest 80 produktów.

Pokazano 1-18 z 80 pozycji

Aktywne filtry

Wspieranie prawidłowego rozwoju motoryki poprzez zachęcanie do aktywności fizycznej to bardzo ważny aspekt w wychowaniu dziecka. Sklep internetowy Educol pomaga w wyposażeniu sal gimnastycznych w najpotrzebniejsze pomoce do ćwiczeń. Zaopatrzą się Państwo u nas między innymi w podstawowe elementy, jak drabinka gimnastyczna dla dzieci pojedyncza i podwójna, a także wiele innych sprzętów, ławek oraz zestawów. Zapraszamy do poznania asortymentu.

W sprzedaży oferujemy klasyczne drabinki przeznaczone do mocowania przy ścianie za pomocą okuć, które również znajdują się w naszej ofercie. Pod nimi zamontowana może zostać gimnastyczne ławka do drabinki – mamy tu modele o różnej długości, m.in. 2 m, 3 m i 4 m. Z kolei na szczebelkach umieścimy drążek do podciągania lub poduszki.

Asortyment naszego sklepu to również takie produkty, jak kozły i skrzynie, siatki i ścianki wspinaczkowe oraz odskocznie szkolne. Oferujemy także duże „klatki”, składające się z rozmaitych drążków, siatek i linek, zestawy typu „małpi gaj” oraz tory gimnastyczne.