Filtruj według

Marka

Marka

Regały

Jest 68 produktów.

Pokazano 1-18 z 68 pozycji

Aktywne filtry

Poszukujesz mebli do szkół, przedszkoli i pokojów nauczycielskich? A może urządzasz sekretariat, biuro lub gabinet? W sklepie Educol zamówisz szafy i komody, które zapewniają dużo miejsca do przechowywania wszelkich dokumentów. W ofercie mamy regały biurowe w wariancie otwartym, częściowo zamkniętym (na przykład z drzwiami do szafki po jednej stronie i półkami po drugiej) oraz zamykanym całkowicie. Poza nimi oferujemy meble o specjalnym zastosowaniu, takie jak:

  • półki do pokoju nauczycielskiego z przegródkami na dzienniki,
  • biurowe nadstawki na segregatory,
  • zamykane szafy do pracowni geograficznych i historycznych z półkami na mapy i inne rulony wielkoformatowe.


Z kolei niskie komody i regały z integracją świetnie sprawdzą się jako wyposażenie klas w przedszkolach i szkołach podstawowych. Na szafkach o wysokości 80-120 cm można przechowywać dziecięce książki, zabawki i pomoce naukowe.

Zaaranżuj klasę lub gabinet z pomocą sklepu Educol

Wiele mebli biurowych i szkolnych występuje w dwóch odcieniach: buku i klonu. Do ich wykonania używa się głównie laminowanych płyt wiórowych, a w niektórych przypadkach lakierowanych płyt MDF. Wybierz kilka szafek z serii, by stworzyć spójną aranżację przestrzeni do pracy lub nauki. Po wejściu na podstronę wybranego regału znajdziesz jego dokładne wymiary, a także szacowany czas dostawy. Jeszcze dziś zamów wyposażenie do szkół i biur w atrakcyjnej cenie!