• Wyprzedaż!
  • -15%
Wózek do zestawów gimnastycznych

Wózek do zestawów gimnastycznych

627,00 zł
532,95 zł Zniżka 15%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 627.00 zł
Brutto

Specjalnie zaprojektowany wózek do przechowywania akcesoriów gimnastycznych. Szafka pozwala na utrzymanie porządku oraz na posegregowanie akcesoriów gimnastycznych. Półki zostały wykonane w taki sposób aby był łatwy dostęp do przyrządów znajdujących się na wózku gimnastycznym. Wózek doskonale nadaje się na sale gimnastyczne. Wózek posiada zamontowane kółka oraz specjalnie zaprojektowane uchwyty, które ułatwiają jego swobodne przemieszczanie się. 

Wózek wykonany ze sklejki.

Wym.: 115 x 50 x 90 cm

19500079
Dostępność: 3 - 21 dni
Ilość

Wózek do zestawów gimnastycznych to praktyczne i wygodne rozwiązanie dla trenerów i instruktorów prowadzących zajęcia z gimnastyki. Wykonany jest z trwałej sklejki, co gwarantuje jego wytrzymałość i stabilność.

Wymiary wózka wynoszą 115 x 50 x 90 cm, co zapewnia odpowiednią przestrzeń do przechowywania zestawów gimnastycznych. Wózek wyposażony jest w kółka, co ułatwia jego przemieszczanie i transportowanie.

Dzięki wózkowi do zestawów gimnastycznych można łatwo i sprawnie przenosić niezbędny sprzęt z miejsca na miejsce, co ułatwia organizację zajęć i oszczędza czas. Produkt ten jest niezbędny w każdej profesjonalnej sali gimnastycznej i idealny dla osób, które cenią sobie wygodę i funkcjonalność.

Wym.: 115 x 50 x 90 cm