• Nowy

Basen żółty 140x140cm

893,50 zł
Brutto

Basen żółty to kwadratowy basenik, który z powodzeniem można wypełnić piłeczkami i dać duże pole do popisu względem zabaw dzieciom. Czerwona barwa przyciąga uwagę i pobudza. Zachęca, a także inspiruje, nie jest jednak rażąca czy męcząca dla wzroku. Miękka i sprężysta pianka, odporna na deformacje i zniekształcenia. Nawet długi czas intensywnego użytkowania nie pozbawia jej pożądanych właściwości.

94641505
Ilość

Basen żółty to kwadratowy basenik, który z powodzeniem można wypełnić piłeczkami i dać duże pole do popisu względem zabaw dzieciom. Czerwona barwa przyciąga uwagę i pobudza. Zachęca, a także inspiruje, nie jest jednak rażąca czy męcząca dla wzroku. Miękka i sprężysta pianka, odporna na deformacje i zniekształcenia. Nawet długi czas intensywnego użytkowania nie pozbawia jej pożądanych właściwości.

Z kolei zewnętrzną warstwę stanowi bezpieczny w użytkowaniu materiał meditap pozbawiony ftalanów, który jest nietoksyczny. Oferuje także łatwo zmywalną powierzchnię, dzięki czemu utrzymanie w czystości tego basenu, nie będzie sprawiało jakichkolwiek problemów.

Wbrew pozorom bardzo wiele zabaw może zainteresować dzieci z wykorzystaniem basenu, nie tylko bitwa na kolorowe piłeczki. Wysoka jakość wykonania w każdym calu wyróżnia ten produkt spośród oferty rynkowej. 

Piłeczki do basenu znajdują się w oddzielnej sprzedaży. Sugerowana ilość piłek: 1500 szt. 

Zgodnie z obowiązującą normą PN-EN 1176-10 średnica piłeczek do basenu powinna wynosić min. 7 cm

Wym.: dł. boku zewnętrznego 140 x 140 cm, wys. 41 cm, grubość ścianki 20 cm