Ćwiczenie równowagi

Promocje

Ostatnio przeglądane

Równoważnia liście - 12 elementów

13602012

3 - 21 dni

Ścieżki te pomogą maluchom w opanowaniu umiejętności motorycznych: balansowanie ciałem, utrzymywanie równowagi, dodatkowo dzięki wypustkom, które masują stopy. 

Więcej szczegółów

4 560,00 zł brutto

Więcej informacji

Ścieżki te pomogą maluchom w opanowaniu umiejętności motorycznych: balansowanie ciałem, utrzymywanie równowagi, dodatkowo dzięki wypustkom, które masują stopy. Ten zestaw jest doskonałym sposobem na zabawę: czołganie ,chodzenie po nierównej powierzchni, bujanie. Wszystkie elementy można łączyć ze sobą w prosty sposób, tworząc tor przeszkód dla jednego dziecka jak i dla całej grupy. Na ławeczkach i platformach znajdują się wypustki w różnych kształtach (litery S, morskich fal, kropek i krzyżyków o różnej wielkości), co pozwala doświadczyć wielu wrażeń. Ławeczki są proste i wygięte, dzięki nim tworzymy mosty.

Platformy można stawiać pojedynczo, podwójnie, a nawet potrójnie, co powoduje niskie lub wysokie wejścia – zejścia. Zestaw składa się z 12 elementów: 8 platform (zielonych) w kształcie kwiata oraz 4 ławeczek (2 szt. prosta, 2 szt. wygięta) w kolorze niebieskim. 

Wym. ławeczki prostej: 115 x 27 x 6 cm Wym. ławeczki wygiętej: 115 x 27 x 17 cm Wym. platformy: 52 x 52 x 17 cm

30 Inne produkty w tej samej kategorii: