Miejski domek - żółty
  • Miejski domek - żółty
  • Miejski domek - żółty
  • Miejski domek - żółty
  • Miejski domek - żółty

Miejski domek - żółty

1 215,45 zł
Brutto

Innowacyjny ogrodowy domek miejski dla dzieci amerykańskiej firmy Little tikes oferuje niekończącą się interaktywną zabawę. Cztery różnorodne motywy umieszczone na ścianach domku pobudzą do kreatywnej i pełnej fantazji zabawy.

14100444C
Ilość

Innowacyjny ogrodowy domek miejski dla dzieci amerykańskiej firmy Little tikes oferuje niekończącą się interaktywną zabawę. Cztery różnorodne motywy umieszczone na ścianach domku pobudzą do kreatywnej i pełnej fantazji zabawy. Ściana z motywami sportowymi wyposażona jest obręcz, piłkę oraz tarczę do rzucania piłek. Ściana ze stacją benzynową wyposażona jest w dystrybutor paliwa, telefon oraz specjalnie wyprofilowane detale. Ściana ze sklepem spożywczym/barem szybkiej obsługi posiada podjazd pod okienko z okiennicami, kasę, półkę wewnątrz domu oraz wyprofilowane akcesoria.Szkoła wyposażona jest w stolik, tablicę, alfabet oraz cyferki. Wnętrze wyposażone w kuchenkę, warsztat i kasę dopasowuje się do stylu zabawy.

Produkt charakteryzuje doskonała jakość, bezpieczeństwo i trwałość - przy projektowaniu i produkcji wykorzystano technologię "rotomoulding" - domek ma podwójne ściany, dzięki czemu jest chroniony przed szkodliwym wpływem słońca i warunków atmosferycznych, a także jest odporny na gwałtowne uderzenia. Domek inspiruje do twórczej zabawy, sprzyja aktywności oraz przynosi mnóstwo radości. 

Wymiary przesyłki: 148 x 52 x 130 cm, 

waga przesyłki ok.: 45 kg