Magnetyczny zegar edukacyjny

60,98 zł
Brutto

Umiejętność posługiwania się zegarkiem to krok milowy w edukacyjnym rozwoju każdego dziecka. Proces nauki nie musi być trudny ani frustrujący. Odpowiednie narzędzia edukacyjne oraz zabawki do nauki posługiwania się zegarem mogą usunąć stres związany z opanowaniem tej umiejętności. 

20100000
Ilość

Umiejętność posługiwania się zegarkiem to krok milowy w edukacyjnym rozwoju każdego dziecka. Proces nauki nie musi być trudny ani frustrujący. Odpowiednie narzędzia edukacyjne oraz zabawki do nauki posługiwania się zegarem mogą usunąć stres związany z opanowaniem tej umiejętności. Z Zegarem edukacyjnym nauka staje się fantastyczną zabawą. W miejscu oznaczonym żółtą ramką, za pomocą dostępnych magnesów przypinamy wybrana godzinę. następnie przesuwając wskazówki zegara dopasowujemy czas do wybranej przez nas godziny. Można również zacząć od ustawienia odpowiedniej godziny na tarczy aby potem dopasować do niej odpowiednie magnesy z cyferkami.

Dziecko uczy się słuchając i obserwując cyfry i wskazówki na zegarze.

Zestaw w całości wykonany z elementów magnetycznych zawiera: tablice magnetyczną (40 x 30 cm) 24 elementy do oznaczania godzin,12 elementów do oznaczania minut, opcjonalne elementy „am” (przed południem ) , „pm” (po południu)

Wym.: 40 x 30 cm