Karmienie terapeutyczne

Promocje

Ostatnio przeglądane

Butelka Niedźwiedź 12 słomek + Lip Blok

21700056

3 - 21 dni

Butelka Niedźwiedź jest zabawna i przyjazna, jest to idealny sposób na łatwiejsze picie dla początkujących dzieci z doustnymi trudności. Jest to także doskonały sposób na przejście dzieci z butelki do słomki.

Więcej szczegółów

100,00 zł brutto

Więcej informacji

Butelka Niedźwiedź jest zabawna i przyjazna, jest to idealny sposób na łatwiejsze picie dla początkujących dzieci z doustnymi trudności. Jest to także doskonały sposób na przejście dzieci z butelki do słomki. Większość kubków wspomaga pozycjonowanie niewłaściwego ułożenia języka i wargi które mogą powodować problemy mowy w przyszłości. Słomki są lepszym rozwiązaniem, ponieważ wzmacniają mięśnie jamy ustnej i zachęcają język do wycofywania się, wymuszą napięcie policzków i zamknięcie warg.

Butelka posiada unikalny zawór, który steruje kierunkiem przepływu płynu który przemieszcza się w słomce, ale nie spływa z powrotem do butelki. Wystarczy ścisnąć brzuch niedźwiedzia, aż płyn osiągnie szczyt słomki. Płyn będzie pozostawał w górze słomki, co powoduje zmniejszenie siły potrzebnej do picia. Gorąco polecany dla osób, które mają tendencję do zasysania zbyt dużej ilości płynów lub mają trudności w wytwarzaniu ssani i jego utrzymywaniu.

W zestawie:
  • 1 x Butelka Niedźwiedź 12 słomek
  • 1 x żółty Lip Blok
  • 1 x elastyczna rurka
  • Opakowanie foliowe

12 Inne produkty w tej samej kategorii: