• Nowy

Mały konstruktor - Pług obrotowy Fred William

56,83 zł
Brutto

Mały konstruktor - Pług obrotowy Fred William to doskonały zestaw wykonany z dbałością o każdy szczegół do samodzielnego montażu. W skład zestawu wchodzą metalowe elementy w różnych kształtach oraz kolorowe dodatki z tworzyw sztucznych. Uproszczona konstrukcja oraz odpowiedniej wielkości elementy zachęcają dzieci do pierwszych wyzwań w budowaniu pojazdów i zabawy w małych inżynierów. Narzędzia dołączone do zestawu są dopasowane do małych rączek dzieci, aby mogły swobodnie skręcać i rozkręcać swoje konstrukcje. Zabawa małych konstruktorów uczy cierpliwości, rozwija wyobraźnię i zdolności manualne oraz ćwiczy proces zapamiętywania.

W serii maszyn rolniczych występują następujące modele: Stinky (rozrzutnik obornika), Betty (prasa do siana), Jakob ( opryskiwacz), Helen (zgrabiarka), Emily (talerzówka).

W zestawie : 464 elem, narzędzia do montażu, instrukcja.

Wym. op. 38 x 26 x 5,5 cm,

Wiek 8+

12901934
Ilość

Mały konstruktor - Pług obrotowy Fred William to doskonały zestaw wykonany z dbałością o każdy szczegół do samodzielnego montażu. W skład zestawu wchodzą metalowe elementy w różnych kształtach oraz kolorowe dodatki z tworzyw sztucznych. Uproszczona konstrukcja oraz odpowiedniej wielkości elementy zachęcają dzieci do pierwszych wyzwań w budowaniu pojazdów i zabawy w małych inżynierów. Narzędzia dołączone do zestawu są dopasowane do małych rączek dzieci aby mogły swobodnie skręcać i rozkręcać swoje konstrukcje. Zabawa małych konstruktorów uczy cierpliwości , rozwija wyobraźnię i zdolności manualne , oraz ćwiczy proces zapamiętywania.

W serii maszyn rolniczych występują następujące modele: Stinky (rozrzutnik obornika) , Betty (prasa do siana), Jakob (opryskiwacz), Helen (zgrabiarka), Emily (talerzówka).

W zestawie : 464 elem, narzędzia do montażu, instrukcja.

Wym. op. 38 x 26 x 5,5 cm,

Wiek 8+