• Nowy
Kolejka elektryczna 914 cm - Ogromny Zestaw

Kolejka elektryczna 914 cm - Ogromny Zestaw

259,00 zł
Brutto

Elektryczna kolejka pasażerska dla dzieci o długości trasy 914 cm z atrakcją w postaci zwodzonego mostu będzie nie lada gratką dla każdego małego maszynisty. Nowoczesna kolejka starannie dopracowana jest bezpieczną zabawką. 

14730531
Dostępność: 3 - 21 dni
Ilość

  Darmowa dostawa od 450 zł

Nie obejmuje produktów WIELKOGABARYTOWYCH

Elektryczna kolejka pasażerska dla dzieci o długości trasy 914 cm z atrakcją w postaci zwodzonego mostu będzie nie lada gratką dla każdego małego maszynisty. Nowoczesna kolejka starannie dopracowana jest bezpieczną zabawką. Kolejkę napędza nowoczesna lokomotywa, świecąca w trakcie jazdy światełkiem na czerwono. Zabawka ma także opcję regulacji prędkości. Zwodzony most jest podnoszony za pomocą przycisku. Baterie umieszczone są wewnątrz lokomotywy. Ten wspaniały model kolejki z wagonami wykonany jest niezwykle starannie, z dużą dokładnością co do szczegółów, co z pewnością ucieszy każdego początkującego fana modeli kolejek. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Charakterystyka:

- przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia

- w skład zestawu wchodzi: Pociąg Pendolino - 5-składowy, ruchomy, podnoszony most, Tunel kolejowy, znaki, atrapy budynków mieszkalnych, Szlabany, Drzewka, Latarnie.

- Zasilanie bateriami (2 x 1,5V AAA)

- Kolejkę napędza nowoczesna lokomotywa wyposażona w światełko umieszczone z przodu.

- Lokomotywa i wagony wykonane są z najwyższej jakości plastiku, co zapewnia długotrwałą żywotność i wytrzymałość poszczególnych elementów zestawu.

Zestaw zawiera:

- pociąg Pendolino - 5 składowy

- ruchomy

- podnoszony most

- tunel kolejowy

- znaki

- atrapy budynków mieszkalnych

- szlabany

- drzewka

- latarnie

Przykładowe wymiary:

- lokomotywa ok. 13 x 3 x 4 cm,

- wagony (średni wymiar) ok. 11,5 x 3 x 3,5 cm,

- tunele ok. 15 x 15 x 8 cm,

- drzewa ok. 7,5 cm,

- budynki (średni wymiar) ok. 5 x 11 x 5 cm