• Wyprzedaż!
  • -50%
Szafka Safari L-600 - Kolorowe drzwiczki 2 szt.

Szafka Safari L-600 - Kolorowe drzwiczki 2 szt.

132,00 zł
66,00 zł Zniżka 50%
Brutto

Szafki z serii Safari to klasyczne rozwiązania, ale w zupełnie innej kolorystyce odstającej od standardowej.Wykończenie drzwiczek poprzez nadruk aplikacji postaci zwierząt zupełnie odmienia jej wygląd, a połączenie kilku szafek potęguje u dzieci wrażenie bycia na Afrykańskim safari w otoczeniu rubasznych zwierzątek.

1959066Z
Dostępność: 3 - 21 dni
Kolor
Ilość

Szafki z serii Safari to klasyczne rozwiązania, ale w zupełnie innej kolorystyce odstającej od standardowej. Wykończenie drzwiczek poprzez nadruk aplikacji postaci zwierząt zupełnie odmienia jej wygląd, a połączenie kilku szafek potęguje u dzieci wrażenie bycia na Afrykańskim safari w otoczeniu rubasznych zwierzątek. Kilkanaście aplikacji daje możliwość skomponowania własnej scenki pod palmami.

Meble wykonane z laminowanej płyty wiórowej grubości 18mm wykończone obrzeżem z ABS-u.Gumowane uchwyty przy drzwiczkach zwiększają bezpieczeństwo zabawy. 

Szafki o 4 wysokościach, 2 szerokościach i w dwóch kolorystykach korpusów oraz drzwiczek dają możliwość szerokiej kompozycji wyglądu Sali zaprojektowanej za pomocą prezentowanych mebli.

Drzwiczki do szafki Safari L-600