Kuchenki

Promocje

Ostatnio przeglądane

Kuchnia - Smaczne gotowanie Zobacz większe

Kuchnia - Smaczne gotowanie

10103145

3 - 21 dni

Ekskluzywna, nowoczesna, duża kuchnia wykonana z ekologicznego drewna posiada wszystkie elementy, którymi każdy mały kucharz będzie zachwycony! Piekarnik, mikrofalówka z dzwonkiem, kran z regulacją temperatury wody i zlewozmywak, ekspres do kawy, kuchenka, zmywarka, okap ze świecącą się lampką, półki na naczynia oraz blat kuchenny tworzą idealny zestaw do zabawy w gotowanie.

Więcej szczegółów

940,00 zł brutto

Więcej informacji

Ekskluzywna, nowoczesna, duża kuchnia wykonana z ekologicznego drewna posiada wszystkie elementy, którymi każdy mały kucharz będzie zachwycony! Piekarnik, mikrofalówka z dzwonkiem, kran z regulacją temperatury wody i zlewozmywak, ekspres do kawy, kuchenka, zmywarka, okap ze świecącą się lampką, półki na naczynia oraz blat kuchenny tworzą idealny zestaw do zabawy w gotowanie. Kuchnia zainspiruje dzieci do kreatywnej zabawy przy tworzeniu kulinarnych arcydzieł.

W zestawie znajdują się również przybory kuchenne, do których należą: patelnia, garnek i pokrywka, dwie filiżanki do kawy z podstawkami, chochla i łopatka do potraw, dwa kubki oraz cztery zielone warzywa. Zabawka posiada również tablicę do malowania, na której dziecko może narysować przepis na ulubioną potrawę lub pozostawić wiadomość.

Wykonana ze starannością o najdrobniejsze szczegóły wygląda jak prawdziwa kuchnia. Dźwięki kliknięcia podczas obrotu pokręteł, świecąca lampka oraz dźwięk dzwonka po otwarciu mikrofalówki sprawią dzieciom wiele radości dodając zabawie realizmu. Kolorystyka sprawia, że zabawka będzie wyjątkową ozdobą pasującą do każdego pokoju.

Ilość elementów: 15

Wiek: +3

Wym.: 97 x 97 x 37 cm 

30 Inne produkty w tej samej kategorii: