Koziołek gimnastyczny

Koziołek gimnastyczny

532,00 zł
Brutto

Równowaga to podstawowy czynnik rozwoju dziecka, dzięki któremu uczy się ono kontrolowania postawy ciała oraz poruszania się na placach i salach zabaw. Jest podstawą dla rozwoju zdolności koordynacyjnych i ogólnego rozwoju ruchowego. Umiejętności zachowania równowagi warto trenować u dzieci już od najwcześniejszych lat życia.

19500027
Dostępność: 3 - 21 dni
Ilość

Równowaga to podstawowy czynnik rozwoju dziecka, dzięki któremu uczy się ono kontrolowania postawy ciała oraz poruszania się na placach i salach zabaw. Jest podstawą dla rozwoju zdolności koordynacyjnych i ogólnego rozwoju ruchowego. Umiejętności zachowania równowagi warto trenować u dzieci już od najwcześniejszych lat życia. Szczególny udział w tym treningu powinny mieć zajęcia gimnastyczne prowadzone w szkole - to właśnie tam istnieją możliwości największego urozmaicania aktywności fizycznej najmłodszych. 

Koziołek gimnastyczny to podstawowy element systemu do ćwiczeń równowagi i sprawności fizycznej, w skład którego wchodzą: drabinki i poręcze, równoważnia i zjeżdżalnia gimnastyczna, kompatybilne również ze skrzynią gimnastyczną. System ten można zastosować dla różnych grup wiekowych dzięki otworom i drążkom, znajdującym się na różnych wysokościach. Poszczególne elementy pozwalają na zbudowanie torów przeszkód o różnym stopniu trudności

Zalety koziołka gimnastycznego:

  • wykonany z trwałych materiałów, boki z trwałej sklejki 15 mm,
  • kompatybilna ze skrzynią i drabinkami gimnastycznymi,
  • niezastąpiona do ćwiczeń równowagi,
  • posiada certyfikat bezpieczeństwa INT.

Wykonanie:

Koziołek gimnastyczny wykonany jest z trwałych i solidnych materiałów stolarskich. Boki wykonane są ze sklejki o grubości 15 mm, co gwarantuje wyjątkową trwałość i bezpieczeństwo w użytkowaniu. Okrągłe drążki wykonane są z drewna bukowego. Całość lakierowana jest bezpiecznymi farbami wodnymi. 

Dodatkowe informacje: wiek: 3+

Drążki na 3 wysokościach: 14 cm, 43 cm , 72 cm
Wym.: wys. 76 x szer. 80 x gł. 75 cm