Ławki i drabinki

Promocje

Ostatnio przeglądane

Koziołek gimnastyczny Zobacz większe

Koziołek gimnastyczny

19500027

3 - 21 dni

Równowaga to podstawowy czynnik rozwoju dziecka, dzięki któremu uczy się ono kontrolowania postawy ciała oraz poruszania się na placach i salach zabaw. Jest podstawą dla rozwoju zdolności koordynacyjnych i ogólnego rozwoju ruchowego. Umiejętności zachowania równowagi warto trenować u dzieci już od najwcześniejszych lat życia.

Więcej szczegółów

420,00 zł brutto

Więcej informacji

Równowaga to podstawowy czynnik rozwoju dziecka, dzięki któremu uczy się ono kontrolowania postawy ciała oraz poruszania się na placach i salach zabaw. Jest podstawą dla rozwoju zdolności koordynacyjnych i ogólnego rozwoju ruchowego. Umiejętności zachowania równowagi warto trenować u dzieci już od najwcześniejszych lat życia. Szczególny udział w tym treningu powinny mieć zajęcia gimnastyczne prowadzone w szkole - to właśnie tam istnieją możliwości największego urozmaicania aktywności fizycznej najmłodszych. 

Koziołek gimnastyczny to podstawowy element systemu do ćwiczeń równowagi i sprawności fizycznej, w skład którego wchodzą: drabinki i poręcze, równoważnia i zjeżdżalnia gimnastyczna, kompatybilne również ze skrzynią gimnastyczną. System ten można zastosować dla różnych grup wiekowych dzięki otworom i drążkom, znajdującym się na różnych wysokościach. Poszczególne elementy pozwalają na zbudowanie torów przeszkód o różnym stopniu trudności

Zalety koziołka gimnastycznego:

  • wykonany z trwałych materiałów, boki z trwałej sklejki 15 mm,
  • kompatybilna ze skrzynią i drabinkami gimnastycznymi,
  • niezastąpiona do ćwiczeń równowagi,
  • posiada certyfikat bezpieczeństwa INT.

Wykonanie:

Koziołek gimnastyczny wykonany jest z trwałych i solidnych materiałów stolarskich. Boki wykonane są ze sklejki o grubości 15 mm, co gwarantuje wyjątkową trwałość i bezpieczeństwo w użytkowaniu. Okrągłe drążki wykonane są z drewna bukowego. Całość lakierowana jest bezpiecznymi farbami wodnymi. 

Dodatkowe informacje: wiek: 3+

Drążki na 3 wysokościach: 14 cm, 43 cm , 72 cm
Wym.: wys. 76 x szer. 80 x gł. 75 cm  

30 Inne produkty w tej samej kategorii: