Klocki z lustrami - 6 elem.

Klocki z lustrami - 6 elem.

1 699,00 zł
Brutto

Sześć kolorowych elementów w żywych barwach, wyposażonych w bezpieczne lustra o powierzchniach odkształconych na różne sposoby. Poszczególne części mogą być łączone ze sobą jako konstrukcje płaskie lub przestrzenne.

19101002
Dostępność: 3 - 21 dni
Ilość

Sześć kolorowych elementów w żywych barwach, wyposażonych w bezpieczne lustra o powierzchniach odkształconych na różne sposoby. Poszczególne części mogą być łączone ze sobą jako konstrukcje płaskie lub przestrzenne. Żywe kolory i moc wrażeń płynących z obserwowania rzeczywistości w (krzywym) zwierciadle wręcz zachęcają dzieci do zabawy przy pomocy takich elementów. Zestaw jest pomocny w rozwoju wyobraźni (także przestrzennej), odkrywaniu świata złudzeń optycznych i przy okazji poznawaniu podstawowych praw fizyki.

Zestaw zawiera: 1 element z lustrem płaskim, 1 element z lustrem wypukłym, 1 element z lustrem wklęsłym, 1 element z lustrem prostokątnym wypukłym (a la „Beczka śmiechu”), 1 element z lustrem prostokątnym wklęsłym (a la „Beczka śmiechu”), 1 element z 4 lustrami okrągłymi: 2 wypukłymi i 2 wklęsłymi.

Wym.elem.: 40 x 40 x 5 cm