Manipulowanie

Promocje

Ostatnio przeglądane

Nauka O Czasie Czytanie Godziny - Tablica Edukacyjna

14709609

3 - 21 dni

Fantastyczna tablica edukacyjna , która montowana może być bezpośrednio na ścianie, bądź w systemie Masterkidz Flex - zarówno ściennym, jak i wolnostojącym.

Więcej szczegółów

539,00 zł brutto

Więcej informacji

Fantastyczna tablica edukacyjna , która montowana może być bezpośrednio na ścianie, bądź w systemie Masterkidz Flex - zarówno ściennym, jak i wolnostojącym.

Zabawka służy do nauki odczytywania godzin z klasycznych zegarków. Na tablicy znajduje się tarcza zegarowa ze wskazówkami, które dziecko może dowolnie obracać. Wychowawca może dyktować godziny, a dziecko ma wtedy za zadanie ustawienie wskazówek w taki sposób, by zegar wskazywał podyktowaną godzinę. Dziecko może również bawić się samodzielnie, ponieważ w zestawie znajduje się zeszycik z różnymi godzinami. Dziecko przewraca kartki i ustawia godziny, które się tam znajdują.

Na tablicy opisane są również zależności między jednostkami czasu - ile sekund to minuta, ile minut to kwadrans, ile minut to godzina, ile godzin to dzień itp. Dzięki tym informacjom dziecko może nauczyć się wielu użytecznych rzeczy.

Kolejnym elementem zabawki są dwie klepsydry, dzięki którym maluch może uzmysłowić sobie jak długo trwa minuta, oraz 5 minut.

Akcesoria:

Ramka do tablicy ściennej, belki boczne - 2 sztuki

Ramka do tablicy ściennej, dolna i górna krawędź na 2 tablice

Ramka do tablicy ściennej, dolna i górna krawędź na 1 tablicę

Wym.: 46 x 46 x 11,2 cm

Waga: 4,1 kg

Wiek: od 3 lat

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: