• Mata Kwiatek

Mata Kwiatek

206,00 zł
Brutto
Mięciutka, wygodna leżanka dla maluszków, która  pomimo prostego wzoru dostarcza wielu ciekawych wrażeń! Bezpieczna do przewrotów, cienka, dzięki czemu zsunięcie się dziecka z maty nie jest groźne. Wykonana z gęstej pianki poliuretanowej doskonale izoluje od zimnego podłoża, zaś uszyty z łatwo zmywalnego materiału pokrowiec gwarantuje łatwość w utrzymaniu go w czystości.
94640831
Ilość

Mięciutki kwiatuszek z lusterkiem dla maluszków

Mięciutka, wygodna leżanka dla maluszków, która  pomimo prostego wzoru dostarcza wielu ciekawych wrażeń! Bezpieczna do przewrotów, cienka, dzięki czemu zsunięcie się dziecka z maty nie jest groźne. Wykonana z gęstej pianki poliuretanowej doskonale izoluje od zimnego podłoża, zaś uszyty z łatwo zmywalnego materiału pokrowiec gwarantuje łatwość w utrzymaniu go w czystości. Możliwość zaglądania do lusterka dostarcza dziecku ciekawych doświadczeń. Maluszki z wielkim zainteresowaniem przyglądają się swemu lustrzanemu odbiciu. Mata nie zawiera żadnych innych elementów, dzięki czemu maluszek koncentruje się wyłącznie na lusterku i widzianym w nim odbiciu.

 

Zalety materaca:

- pianka poliuretanowa wypełniająca materac tworzy wygodne do siedzenia i zabawy podłoże,

- doskonale izoluje od zimnego podłoża,

- stonowany kolor obszycia nie dekoncentruje uwagi dziecka,

precyzja wykonania gwarantuje całkowicie bezpieczną oraz miłą zabawę.

 

Wykonanie:

- materac wypełniony wysokiej jakości pianką poliuretanową, co wpływa na jego długą żywotność,

- zewnętrzna część pokrowca wykonana jest z bezftalanowego meditapu, materiału łatwego do utrzymania w czystości, o przyjemnej w dotyku powierzchni,

- dodatkowe wzmocnienie dzięki zastosowaniu podwójnego szwu wewnętrznego oraz elastycznych nici,

- wysoka jakość szycia i łączenia elementów.

 

Wym.: 90 x 98 x 3 cm