Materac szkolny - standard

Materac szkolny - standard

559,00 zł
Brutto

Materac obszyty wytrzymałym materiałem, wzmocniony w narożnikach skórą.

Wym.: 150 x 100 x 8 cm

94521510
Dostępność: 3 - 21 dni
Ilość

Materac szkolny posiada standardowe rozmiary, jednakże najwyższa jakość wykonania dla zapewnienia pełnej wygody podczas użytkowania.

Wewnątrz został wypełniony specjalnym granulatem styropianowym. Dzięki temu niezależnie od przyjętej pozycji przez dziecko, dopasowuje się on do anatomii jego ciała. Zapewnia pełen komfort użytkowania czy to podczas leżenia, chodzenia, wypoczynku czy też wykonywania jakichkolwiek ćwiczeń fizycznych.

Pozwala rozluźnić ciało, niweluje napięcie mięśni i odpręża. Ciało odpoczywa, natomiast umysł może się skoncentrować. Materac pokryto nietoksycznym materiałem pozbawionym ftalanów. Jest to meditap, który stanowi rodzaj sztucznej skóry. Przyjemny w dotyku, jak i użytkowaniu.

Zmywalna powierzchnia gwarantuje, że jest bardzo łatwy do utrzymania w czystości. Przyjazny, niebieski kolor działa także kojąco i uspokajająco. Całość jest w pełni profesjonalnym, wysokiej jakości wykonaniem ze względu na zastosowanie nie tylko do tradycyjnych ćwiczeń, ale także ćwiczeń rehabilitacyjnych. 

Wym.:dł.150 x szer.100 cm x gr.8 cm