StoryBits i Story Cubes Fantazje

145,53 zł
Brutto

Zestaw StoryBits i Story Cubes Fantazje to połączenie dwóch uniwersalnych produktów, dzięki którym wzbogacisz swoje zajęcia z dowolnego języka obcego. StoryBits to wyjątkowe narzędzie do nauki języków obcych stworzone przez lektorów z myślą o lektorach. Zestaw 54 kolorowych kart, na których zobaczysz ośmioro ciekawych bohaterów w codziennych sytuacjach, urozmaici Twoje lekcje oraz zaangażuje uczniów zarówno w konwersacje, jak i bardziej przyziemne ćwiczenia. Karty StoryBits powstały z myślą o dorosłych słuchaczach i sprawdzą się na lekcjach każdego języka obcego

19512401
Ilość

Zestaw StoryBits i Story Cubes Fantazje to połączenie dwóch uniwersalnych produktów, dzięki którym wzbogacisz swoje zajęcia z dowolnego języka obcego. StoryBits to wyjątkowe narzędzie do nauki języków obcych stworzone przez lektorów z myślą o lektorach. Zestaw 54 kolorowych kart, na których zobaczysz ośmioro ciekawych bohaterów w codziennych sytuacjach, urozmaici Twoje lekcje oraz zaangażuje uczniów zarówno w konwersacje, jak i bardziej przyziemne ćwiczenia. Karty StoryBits powstały z myślą o dorosłych słuchaczach i sprawdzą się na lekcjach każdego języka obcego.9 kości.

Story Cubes Fantazje to komplet dziewięciu kostek z wygrawerowanymi zestawami ilustracji na ściankach. Jest to prosta w swoich założeniach gra, która skutecznie pobudzi pokłady kreatywności Twoich uczniów i urozmaici zajęcia z języka obcego..

Z zestawem StoryBits i Story Cubes Fantazje możesz:

-wprowadzić bogate słownictwo z różnych działów tematycznych;

-przećwiczyć dowolne struktury gramatyczne;

-rozwinąć funkcje językowe;

-przeprowadzić rozmowę na angażujące i ważne tematy;

-zachęcić uczniów do tworzenia własnych historii z udziałem oryginalnych bohaterów.