Percepcja dotykowa

Promocje

Ostatnio przeglądane

Zabawka Sensoryczna Rozpoznaj Dotykiem Literki Cyfry Kształty

14704031

3 - 21 dni

Świetna sensoryczna zabawka drewniana, dzięki której dziecko poprawi rozpoznawanie przedmiotów za pomocą dotyku. Zestaw zawiera 40 grawerowanych płytek z literkami, cyferkami, oraz symbolami. Zabawa polega na dotykaniu płytek i bez użycia wzroku odgadywaniu jaki znak znajduje się na płytce.

Więcej szczegółów

378,00 zł brutto

Więcej informacji

Świetna sensoryczna zabawka drewniana, dzięki której dziecko poprawi rozpoznawanie przedmiotów za pomocą dotyku. Zestaw zawiera 40 grawerowanych płytek z literkami, cyferkami, oraz symbolami. Zabawa polega na dotykaniu płytek i bez użycia wzroku odgadywaniu jaki znak znajduje się na płytce. Na początku zadanie może być trudne, ale z czasem, gdy zmysł dotyku będzie stymulowany, będzie to przychodziło coraz łatwiej.

W zestawie znajduje się drewniane pudełko, dzięki któremu zabawka świetnie nadaje się na prezent. Dodatkowo, łatwiej jest dzięki temu zadbać o porządek, ponieważ płytki można przechowywać w opakowaniu.

Zabawka wykonana została z drewna. Wybierając drewniane zabawki, dbasz o środowisko i redukujesz produkcję odpadów plastikowych.

Wym.: 41,4 x 20,1 x 5,3 cm

Waga: 2,5 kg

Wiek: od 2 lat

30 Inne produkty w tej samej kategorii: