Kategorie

 • 47,97 zł
  Nowy

  80118039

  Drewniane łóżeczko dla lalek. Charakteryzuje się doskonałym wykończeniem oraz gładkimi i zaokrąglonymi krawędziami. Wym.: 52,5 cm x 30 cm x 35 cm Wiek.: od 3 lat

  47,97 zł
 • 330,89 zł
  Nowy

  15106099

  Scena do zabawy w teatr. Drewniana konstrukcja oraz kurtyna z tkaniny. Tablica do zapisywania tytułów wystawianych spektakli. Ciekawy, kolorowy motyw z zegarem wyznaczającym godzinę przedstawienia. Świetna zabawa, która rozwija kreatywność i pozwala dzieciom miło i wspólnie spędzić czas Wym.: 80 cm x 60 cm x 144 cm

  330,89 zł
 • 47,15 zł
  Nowy

  19525500

  Zestaw MAŁY ORNITOLOG to idealny sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Dzięki niemu możemy pomóc ptakom przetrwać trudny, zimowy czas. W zamian będziemy mieli szansę poznać bliżej ich zwyczaje oraz gatunki żyjące w naszej okolicy. A wszystko to bez konieczności wychodzenia na zewnątrz...

  47,15 zł
 • 696,75 zł
  Nowy

  12466827

  Biologiczny mikroskop cyfrowy D50L zapewnia najwyższą jakość obrazu, szczególnie na krawędziach, dzięki zastosowaniu wydajnych podzespołów. Podstawowa konfiguracja zapewnia szerokie możliwości obróbki obrazu.

  696,75 zł
 • 12,20 zł
  Nowy

  19570224

  Dostosowany do sztyftu kleju o śr. 7,2 - 8  mm W zestawie: 12 szt. sztyftu z klejem. Wym.: 11 x 3 x 10 cm

  12,20 zł
 • 30,08 zł
  Nowy

  30253202

  Plansza logopedyczna przedstawia schematy: układu oddechowego, jamy ustnej, narządów mowy, fałdów głosowych. Przeznaczona jest do wykorzystania przede wszystkim w gabinetach logopedycznych. Przydatna także będzie dla studentów. Przejrzyste ilustracje pomogą lepiej poznać i zrozumieć mechanizm powstawania mowy.

  30,08 zł
 • 203,25 zł
  Nowy

  12033298

  Limitowana edycja bestsellerów "Ptaki Polski" tom. I i II. Wspaniałe wydanie obu tomów w eleganckim etui. Kompletna wiedza o ptakach, ptasim życiu, zwyczajach i charakterach. Pasjonujące opowieści dr. Andrzeja Kruszewicza wzbogacają aż dwie płyty CD z głosami ptaków, dołączone do obu tomów.

  203,25 zł
 • 47,97 zł
  Nowy

  30064840

  DOMI - świat SAMO, to materiał edukacyjny służący do: stymulowania rozwoju percepcji i pamięci wzrokowej doskonalenia sprawności umysłowych takich jak np.: porównywanie, logiczne myślenie, wnioskowanie rozwijania umiejętności określania relacji wielkościowych doskonalenia refleksu i szybkości w odnajdywaniu właściwych obrazków.

  47,97 zł

Witamy w Educol!

Zajrzyj do Naszej oferty

Posiadamy szeroki zakres wysokiej jakości pomocy edukacyjnych dla żłobków, przedszkoli, szkół oraz klientów indywidualnych, które wspomagają prawidłowy rozwój dziecka na poziomie artystycznym (m.in. , malowanie oraz instrumenty muzyczne), fizycznym (m.in. pomoce gimnastyczne, rehabilitacja, integracja sensoryczna) oraz intelektualnym (m.in. kojarzenie, liczenie, nauka języków).

Ponad to znajdą Państwo u nas kolekcję mebli do sal lekcyjnych jak i gabinetów terapeutycznych (m.in. krzesła, stoły, szatnie) oraz urządzenia ogrodowe do wyposażenia placów zabaw (m.in. huśtawki, sprężynowce, zestawy ogrodowe, karuzele).

 • Skontaktuj się!

  Skorzystać z formularza kontatkowego, aby się z nami skontaktować

 • Szybka dostawa

  Wszystkie towary wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

 • Bezpieczeństwo

  Dane podawane na stronie są do nas przesyłane przez połączenie szyfrowane, co potwierdza certyfikat SSL.

Aktualności

Suchy basen, basen z kolorowymi piłeczkami.

Suchy basen, basen z kolorowymi piłeczkami.

Basen z kulkami w Sali to znakomita zabawa dla dzieci. Boki basenu wykonane z pianki poliuretanowej, całość „ubrana” w pokrowiec z grubego materiału, który zapewnia trwałość, zapobiega przecieraniu się.

czytaj dalej
Seria mebli przedszkolnych Trapez

Seria mebli przedszkolnych Trapez

Szafki z serii Safari Trapez stanowią atrakcyjne wyposażenie wnętrz. Boki wykonano z płyty laminowanej z kolei fronty z MDF-u w kolorach niebieskim, żółtym, pomarańczowym oraz zielonym.

czytaj dalej
Mebelki do kącików zabaw ED

Mebelki do kącików zabaw ED

Zestaw mebli dla dzieci imitujący prawdziwą kuchnię. Boki wykonane z płyty wiórowej, fronty z MDF-u w kolorze limonki, elementy przezroczyste z pleksi.

czytaj dalej