Zestaw Quadro z piaskownicą

Zestaw Quadro z piaskownicą

48 999,00 zł
Brutto

TRANSPORT I MONTAŻ WLICZONY W CENĘ PRODUKTU

912494EPZN
Dostępność: 3 - 21 dni
Ilość

Rozbudowany zestaw dla maluchów zapewnia mnóstwo atrakcji, które przyciągną uwagę dzieci. Duża piaskownica z trójkątnym stolikiem do piasku, wciągarką i szerokim obrzeżem to miejsce, które z pewnością będzie oblegane przez małych odkrywców. To idealne miejsce do kreatywnych zabaw z piaskiem i konstruowania babek oraz zamków.

Dodatkowo, szeroki trap zjazdowy zapewnia łatwy dostęp dla dzieci poruszających się na wózkach, co pozwala wszystkim maluchom na udział w zabawie. Panel sklepiku oraz gra w kółko i krzyżyk zamontowane wokół podestu dodają dodatkowej rozrywki i edukacji podczas zabawy.

Zjeżdżalnia, dostępna poprzez niskie schodki, stanowi kolejną atrakcję, zapewniając dzieciom możliwość radosnej zjeżdżalni i rozwijania umiejętności motorycznych.

Ten kompleksowy zestaw zapewnia dzieciom różnorodne i ekscytujące możliwości zabawy, jednocześnie umożliwiając interakcję, rozwijanie umiejętności społecznych i kreatywność.

Dostępne wersje:

Ekstra plus ocynk:

- Kotwy: elementy konstrukcyjne urządzeń osadzamy na metalowych, ocynkowanych kotwach betonowanych lub przytwierdzanych do betonowych bloczków, powoduje to odizolowanie drewna od gruntu na ok. 10 cm, co znacznie przedłuża żywotność drewna.

- Rodzaj drewna: drewno klejone warstwowo, wzdłużnie ryflowane, zabezpieczone środkiem do ochrony drewna. Do produkcji naszych urządzeń stosujemy drewno pozyskiwane zgodnie z wymaganiami certyfikatu FSC, czyli pochodzące z odpowiedzialnie zarządzanych źródeł.

- Daszki i zabezpieczenia: wykonane z płyty HDPE - bardzo wytrzymałej płyty polietylenowej, nie nasiąkające wodą, nie pęczniejące, odporne na złamania i nie wymaga konserwacji (malowania).

- Elementy stalowe zabezpieczone dodatkową warstwą cynku.

- Podesty: Mocowane do stalowej ramy, wykonane z antypoślizgowej płyty.

Wymiary: 6,83 x 7,85 m