Sygnalizator klasowego hałasu

Sygnalizator klasowego hałasu

489,00 zł
Brutto

Sprawdź poziom hałasu w klasie. Znane symbole (czerwony, żółty, zielony) pokazują aktualną głośność. 4 poziomy hałasu można dostosować. Przy dużym hałasie światła zmieniają się na żółte/czerwone. Sygnał dźwiękowy aktywuje się przy czerwonym świetle. Widoczny dla uczniów.

Genialna pomoc, uczy posłuszeństwa, dyscypliny i wykonywania poleceń.

Mocne magnesy (dostępne osobno) ułatwiają umieszczenie na metalowej powierzchni.

Idealne dla nauczycieli i miejsc wymagających ciszy, jak biblioteki czy strefy karmienia piersią. Proste i praktyczne rozwiązanie tworzące przyjemną atmosferę pracy.

Wymiary: 14 x 47 x 6,5 cm

14972000
Dostępność: 3 - 21 dni
Ilość

Sprawdź poziom hałasu w swojej klasie. Dobrze znane symbole, czyli czerwony, żółty i zielony, obrazują aktualny poziom hałasu w pomieszczeniu. Za pomocą 4 regulowanych poziomów hałasu można regulować akceptowalną głośność. Jeśli klasa jest zbyt głośna, światła sygnalizacyjne zmieniają się na żółte lub czerwone. Można włączyć sygnał dźwiękowy, który brzmi przy czerwonym świetle. Hałas staje się widoczny dla wszystkich uczniów.

Genialna pomoc, uczy dziecko posłuszeństwa, dyscypliny i wykonywania poleceń.

Za pomocą 4 mocno przylegających magnesów (dostępnych w oddzielnej sprzedaży) można wygodnie umieścić sygnalizator na dowolnej metalowej powierzchni. Istnieje też możliwość montażu sygnalizatora na ścianie.

Sygnalizator hałasu to doskonałe rozwiązanie dla nauczycieli, ale również do użytku w bibliotekach, strefach karmienia piersią czy innych pomieszczeniach gdzie należy zachować ciszę, Proste i praktyczne rozwiązanie, które tworzy przyjemną atmosferę pracy.

Poziomy:

  • Poziom 1: 40 - 50 dB
  • Poziom 2: 50 - 65 dB
  • Poziom 3: 65 - 80 dB
  • Poziom 4: > 80 dB

W zestawie zasilacz, istnieje też możliwość dokupienia baterii - 19110369, które pozwalają korzystać z urządzenia bez zewnętrznego zasilacza.

Wymiary: 14 x 47 x 6,5 cm