Poprawne zachowanie

Promocje

Ostatnio przeglądane

Plakaty przeciwko znęcaniu się-historyjki do opowiadania

11920841

3 - 21 dni

Plakaty podkreślające zerową tolerancję wobec nękania i przemocy w szkole, a także pokazujące, jak uzyskać pomoc w zapobieganiu tym zjawiskom.

Więcej szczegółów

167,00 zł brutto

Więcej informacji

Plakaty podkreślające zerową tolerancję wobec nękania i przemocy w szkole, a także pokazujące, jak uzyskać pomoc w zapobieganiu tym zjawiskom. Pokazują różne sytuacje nękania w szkole: fizyczne, psychiczne lub psychologiczne, wykluczenie społeczne, trolling lub szykanowanie w Internecie. Plakaty do zawieszenia na ścianie,wykonane z odpornego, zmywalnego, wysokiej jakości materiału.

Zalecany wiek:od 3 lat

Arkusze antyprześladowcze pomagają zapobiegać  prześladowaniu od bardzo wczesnego wieku i pozwalają szkołom na stosowanie postawy zerowej tolerancji wobec przesladowania.
Gry i zajęcia:
Arkusze pokazują sytuacje wykluczenia fizycznego, psychicznego, społecznego i cyberprzemocy.Pozwalają ci pracować z uczniami nad różnymi typami przesladowania i konsekwencjami każdego z nich.
Zaleca się, aby uczniowie omawiali ze sobą każdy arkusz, analizowali zachowanie każdej postaci i obserwowali rolę odgrywaną przez sprawcę i obserwatora.Zidentyfikuj emocje i uczucia, ktore każda postać może odczuwać w rożnych sytuacjach.Jako grupa, wyciągnij wnioski, dlaczego zachowanie pokazane na rożnych arkuszach jest zabronione.

Śr.arkusza:30 cm

30 Inne produkty w tej samej kategorii: