Krzesełko drewniane  - 35 cm

Krzesełko drewniane - 35 cm

213,00 zł
Brutto

Krzesła przedszkolne to produkt świetnie nadający się do żłobków, przedszkoli i innych miejsc użyteczności publicznej. Dzięki swojej niezawodności i stabilności doskonale nadają się dla małych użytkowników.

980359
Dostępność: 3 - 21 dni
Kolory
Ilość

  Darmowa dostawa od 450 zł

Nie obejmuje produktów WIELKOGABARYTOWYCH

Krzesła przedszkolne to produkt świetnie nadający się do żłobków, przedszkoli i innych miejsc użyteczności publicznej. Dzięki swojej niezawodności i stabilności doskonale nadają się dla małych użytkowników. To właśnie z myślą o najmłodszych stworzyliśmy krzesełka z drewna bukowego, aby choć przez chwilkę dzieci obcowały z naturą. Krzesełka mają zaokrąglone wszystkie krawędzie i w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo są pomalowane bezbarwnym, antyalergicznym lakierem.

Proponujemy Państwu wysoką jakość oferowanych przez nas produktów połączoną z ciepłem drewna i dość bogatą gamą kolorów. Krzesełka są wykonane zgodnie z normą przeznaczoną dla instytucji edukacyjnych i dostępne są w czterech różnych wysokościach.

Przeznaczone do użytku na miękkich powierzchniach z zastosowaniem plastikowych ślizgaczy (brak w standardzie), przy twardych podłogach np. drewnianych zalecane użycie podkładów filcowych (brak w standardzie) - chęć dokupienia ślizgaczy lub podkładów filcowych należy zaznaczyć przy zamówieniu.