Krzesełko drewniane 35 cm - rozmiar 3

Krzesełko drewniane 35 cm - rozmiar 3

255,00 zł
Brutto

Krzesła przedszkolne to produkt świetnie nadający się do żłobków, przedszkoli i innych miejsc użyteczności publicznej. Dzięki swojej niezawodności i stabilności doskonale nadają się dla małych użytkowników.

Stopki z tworzywa sztucznego lub filcowe - zapytaj w BOK

980355
Dostępność: 3 - 21 dni
Kolory
Ilość

Krzesła przedszkolne to produkt świetnie nadający się do żłobków, przedszkoli i innych miejsc użyteczności publicznej. Dzięki swojej niezawodności i stabilności doskonale nadają się dla małych użytkowników. To właśnie z myślą o najmłodszych stworzyliśmy krzesełka z drewna bukowego, aby choć przez chwilkę dzieci obcowały z naturą. Krzesełka mają zaokrąglone wszystkie krawędzie i w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo są pomalowane bezbarwnym, antyalergicznym lakierem.

Proponujemy Państwu wysoką jakość oferowanych przez nas produktów połączoną z ciepłem drewna i dość bogatą gamą kolorów. Krzesełka są wykonane zgodnie z normą przeznaczoną dla instytucji edukacyjnych i dostępne są w czterech różnych wysokościach.

Standardowo krzesełka wyposażone w plastikowe ślizgacze - do użytku na miękkich powierzchniach np. dywan. Możliwość zamówienia krzeseł z podkładkami filcowymi - Zapytaj w BOK.

Wymiary: 68 x 40 x 30 cm

Wysokość siedziska: 35 cm

Waga: 5,5 kg

Możliwość wyposażenia krzeseł w podłokietniki za dopłatą 26 zł