• Nowy

Mata do akupresury - masaż całego ciała

115,00 zł
Brutto

ISO Acupressure mat to nowoczesne i przyjazne dla użytkownika "łóżko z gwoździ". Ma potwierdzone naukowo rezultaty oddziałujące na napięcia i przynoszące ukojenie.

8000 punktów akupresury na macie sprawia, że jest ona bardzo skutecznym narzędziem w rozwiązywaniu napięć i w uzyskaniu głębokiego relaksu.

12300001
Ilość

ISO Acupressure mat to nowoczesne i przyjazne dla użytkownika "łóżko z gwoździ". Ma potwierdzone naukowo rezultaty oddziałujące na napięcia i przynoszące ukojenie.

8000 punktów akupresury na macie sprawia, że jest ona bardzo skutecznym narzędziem w rozwiązywaniu napięć i w uzyskaniu głębokiego relaksu. Produkt  zwiększa zarówno krążenie krwi i sprzyja uwalnianiu endorfin (oraz innych hormonów poprawiających samopoczucie), które powodują stan medytacyjny - relaks. Shakti Mat może być pomocna podczas bólu kręgosłupa, głowy, szyi, bólach migrenowych niwelując wysoki poziom stresu, bezsenność, napięcia, wpływa pozytywnie na problemy z rwą kulszową czy nawet depresją.

Cechy i opis produktu:

gwoździe maty zostały zaprojektowane we współpracy z lekarzami w oparciu o doświadczenie szwedzkich kręgarzy

wykonana w 100% z bawełny, która jest higieniczna i wolna od szkodliwych materiałów

Kolce zostały wykonane z tworzywa sztucznego i przymocowane do osłony bawełnianej przy użyciu bezpiecznego kleju, który jest powszechnie stosowany w wyrobach i urządzeniach medycznych

łatwa do mycia ręcznego z użyciem detergentu 

Jak korzystać z Acupressure mat:

1. Umieść matę na podłodze, łóżku lub innej płaskiej lub lekko nachylonej powierzchni. Jeśli to możliwe, należy użyć poduszki pod szyję lub zwinięte ręczniki pod matę do wsparcia szyi.

2. Połóż się powoli, ostrożnie i równomiernie aby rozłożyć swój ciężar na punkty kontaktowe. Najprawdopodobniej wystąpią łagodne dolegliwości i dyskomfort w czasie pierwszych 1 do 3 minut. Jest to całkowicie normalne, a odczucia tego rodzaju szybko ustąpią. 

3. Weź długi głęboki oddech i odpocznij. Wkrótce będziesz czuć się całkowicie zrelaksowany i ponownie pobudzony.