Robotyka i programowanie

Promocje

Ostatnio przeglądane

Ćwiczenia z kodowania Zobacz większe

Ćwiczenia z kodowania

22442819

3 - 21 dni

Zestaw edukacyjny przeznaczony dla 2 uczniów do nauki kodowania o tematyce „dzikie zwierzęta” i „zwierzęta domowe”. Zadaniem dziecka jest wyznaczenie trasy tak, aby zaprowadzić jedno zwierzątko do drugiego zgodnie z określonymi wskazówkami.

Więcej szczegółów

166,00 zł brutto

Więcej informacji

Zestaw edukacyjny przeznaczony dla 2 uczniów do nauki kodowania o tematyce „dzikie zwierzęta” i „zwierzęta domowe”. Zadaniem dziecka jest wyznaczenie trasy tak, aby zaprowadzić jedno zwierzątko do drugiego zgodnie z określonymi wskazówkami. Zestaw zawiera 24 karty zadań podzielonych na 4 grupy o rosnącej trudności. Na początku dziecko dowolnie wybiera strzałki potrzebne do ułożenia ścieżki, w drugim etapie karta pokazuje zwierzątka, które trasa ma połączyć i rodzaje strzałek, które należy wykorzystać do jej ułożenia. Trzeci poziom określa dozwoloną liczbę strzałek jednego lub dwóch rodzajów. W najtrudniejszych zadaniach określona jest konkretna liczba i rodzaj strzałek.

W zestawie: 24 karty pracy podzielone na 4 serie o 6 stopniach trudności o wym. 15 x 10 cm, 2 dwustronne plansze magnetyczne o wym. 32,5 x 22,5 cm oraz 46 magnetycznych strzałek (23 czerwone i 23 fioletowe), instrukcja.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: