Robotyka i programowanie

Promocje

Ostatnio przeglądane

Umiem programować - Szkoła Podstawowa 1 - 3 - Licencja otwarta

25400022

3 - 21 dni

To zestaw scenariuszy lekcji i różnorodnych pomocy dydaktycznych na 3 lata szkolne pozwalających wprowadzić dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej w świat programowania. Zestaw nie wymaga korzystania z komputera ani tabletu, niemniej tam, gdzie to jest technicznie możliwe, takie wykorzystanie wspiera.

Więcej szczegółów

1 999,00 zł brutto

Więcej informacji

To zestaw scenariuszy lekcji i różnorodnych pomocy dydaktycznych na 3 lata szkolne pozwalających wprowadzić dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej w świat programowania. Zestaw nie wymaga korzystania z komputera ani tabletu, niemniej tam, gdzie to jest technicznie możliwe, takie wykorzystanie wspiera. Scenariusze i materiały zostały opracowane w sposób ułatwiający wykorzystanie przez każdego z nauczycieli nauczania początkowego i nie wymagają specjalnego przygotowania informatycznego. Wszystko, czego będzie nam potrzeba, to tworzące się na tym etapie rozwoju dziecka podstawy myślenia operacyjnego bazujące na odpowiednich do wieku konkretnych przykładach.

Zestaw zawiera komplet materiałów dla całej klasy. - 32 wielkowymiarowe kartony kwadratowe i 32 kartony prostokątne do budowania plansz, map i labiryntów na podłodze, - 4 zestawy po 64 kartony do pisania instrukcji, - 24 interaktywne ćwiczenia na tablice multimedialną: budowanie plansz, pisanie i wykonywanie instrukcji, - 32 scenariusze zabaw i zajęć, - 24 wzory kart pracy do kopiowania, - dyplomy, - poradnik metodyczny.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: