Sensoryczny tulipan

Sensoryczny tulipan

519,00 zł
Brutto

Tulipan sensoryczny to idealna pomoc w pracy z dziećmi autystycznymi i nadpobudliwymi. Miękki, zamykany kącik pozwala maluchom czuć się bezpiecznie i skupić na sobie oraz na indywidualnych zajęciach. Składane i rozkładane płatki tworzą przestrzeń do obserwacji z zewnątrz, a muzyka relaksacyjna i światłowody pomagają wyciszyć się. Pokrycie pianki miękkim materiałem dodaje przytulności i jest przyjemne w dotyku.

94641818
Dostępność: 3 - 21 dni
Ilość

Tulipan sensoryczny to doskonałe narzędzie pracy z dziećmi autystycznymi i nadpobudliwymi. Zamykany kącik z miękkim wnętrzem pozwala dzieciom na obserwowanie otoczenia i daje im poczucie bezpieczeństwa. Płatki tulipana można składać i rozkładać, tworząc przestrzeń do obserwacji i skupienia się na własnych potrzebach. Dodanie muzyki relaksacyjnej i światłowodów tworzy idealne miejsce do wyciszenia.

Miękki materiał pokrywający piankę nadaje przytulności i jest przyjemny w dotyku. Tulipan sensoryczny to idealny sposób na stworzenie bezpiecznej przestrzeni dla maluchów do zabawy i wyciszenia.

Wymiary: dł. 84 x szer. 84 x wys. 88 cm