Środek do dezynfekcji powierzchni 1L
  • Środek do dezynfekcji powierzchni 1L

Środek do dezynfekcji powierzchni 1L

28,46 zł
Brutto
DEZOFAST jest bezaldehydowym, wysokowydajnym środkiem dezynfekującym o doskonałych właściwościach bakteriobójczych i szerokim spektrum działania przeciwko bakteriom, drożdżom, grzybom, wirusom i sporom. 
19530005
Ilość

DEZOFAST jest bezaldehydowym, wysokowydajnym środkiem dezynfekującym o doskonałych właściwościach bakteriobójczych i szerokim spektrum działania przeciwko bakteriom, drożdżom, grzybom, wirusom i sporom. Jego skuteczność w zwalczaniu zarodników Clostridium difficile (są jedną z najczęstszych przyczyn rzekomobłoniastego zapalenia jelit) i różnych rodzajów wirusów idealnie pasuje do stosowania tego preparatu w szpitalach, obiektach opieki długoterminowej i instytucjach. Może być również stosowany w restauracjach, zakładach przetwórstwa spożywczego i szkołach.
Zastosowanie:
Usunąć z powierzchni wszelkiego typu zanieczyszczenia Następnie za pomocą ściereczki, mopa lub poprzez namaczanie dokładnie zwilżyć powierzchnię odpowiednią ilością preparatu, w zależności od zastosowania. W przypadku stosowania na powierzchniach mający bezpośredni kontakt z żywnością, należy po odczekaniu 30s powierzchnię przemyć wodą. Spłukiwanie podłóg nie jest konieczne, chyba że mają być woskowane lub polerowane.