Ławka RK pojedyncza z regulacją wysokości 4-6

Ławka RK pojedyncza z regulacją wysokości 4-6

316,00 zł
Brutto

Ławka szkolna RK pojedyncza z regulacją wysokości w rozmiarach 4-6 i blatem laminowanym to doskonały wybór dla szkół, uczelni, przedszkoli i innych instytucji edukacyjnych, które dbają o wygodne i ergonomiczne warunki nauki dla swoich uczniów i studentów.

29810100
Dostępność: 3 - 21 dni
kolor
Ilość

Prezentujemy pojedynczą ławkę szkolną RK z regulacją wysokości i blatem wykonanym z płyty laminowanej z obrzeżem PCV o grubości 2 mm. Ławka jest wyposażona w stelaż wykonany z rury o owalnej 38 x 20 mm, malowany proszkowo, z zatyczkami zabezpieczającymi podłogę przed zarysowaniem.

Dzięki regulacji wysokości ławki w zakresie rozmiarów 4 - 6 (64 - 76 cm), ławka może być dostosowana do potrzeb każdego ucznia, co zapewnia wygodę i ergonomię podczas nauki.

Wymiary blatu to 70 x 50 cm, co pozwala na swobodne korzystanie z niego podczas pisania lub wykonywania innych zadań szkolnych.

Ta ławka szkolna pojedyncza z regulacją wysokości i blatem laminowanym to doskonały wybór dla szkół, uczelni, przedszkoli i innych instytucji edukacyjnych, które dbają o wygodne i ergonomiczne warunki nauki dla swoich uczniów i studentów.

Koszt transportu wyliczany indywidualnie.

Istnieje możliwość zamówienia blatu z zaokrąglonymi narożnikami za dodatkową opłatą 35 zł.

Koszyk pod blat w oddzielnej sprzedaży.