• Nowy
Układanka wieża Farma - 10 elementów

Układanka wieża Farma - 10 elementów

99,00 zł
Brutto
14731446
Dostępność: 3 - 21 dni
Ilość

Wieża Farma to doskonała alternatywa tradycyjnych układanek i klocków. Dzieci dzięki kolorowym, pełnych ilustracji kostkom z łatwością połączą naukę z zabawą. Dodatkowo zestaw zawiera drewniane figurki zwierzątek, dla których kostki stają się domkiem! Dziecko samo decyduje, jaką konstrukcję zbuduje.

Kostki są ilustrowane w logiczny sposób rozwijający percepcję dziecka, np. na największej umieszczona jest duża krówka i numer 1, a na najmniejszej mała kurka i numer 5. Dziecko łatwo może nauczyć się liczb, ponieważ na ścianie odpowiednio jest tyle zwierząt, co pokazuje liczba do nich dopisana. Pomaga w rozróżnianiu zwierząt i pokazuje miejsca, w których się chowają.

Na pudełku napisane są angielskie nazwy zwierząt, co może pomóc w nauce angielskiego w późniejszym etapie życia. Kostki mogą być dodatkowo wykorzystane jako miejsce na przechowywanie różnych przedmiotów, takich jak kredki czy długopisy. Dziecko może zabawić się i wyobrazić sobie życie na własnej farmie oraz pobudzić kreatywność, wymyślając historie zwierząt z farmy. Zabawka nie zawiera ostrych krawędzi i pomalowana jest nietoksycznymi farbami bezpiecznymi dla Twojego dziecka.

Wymiary: największa kostka - 13 x 13 x 13 cm