• Nowy
Układanka kostek Wieża Miasto - 10 elementów

Układanka kostek Wieża Miasto - 10 elementów

99,00 zł
Brutto
14745029
Dostępność: 3 - 21 dni
Ilość

Wieża miasto stanowi rewelacyjną alternatywę dla tradycyjnych układanek i klocków. Dzięki kolorowym, pełnym ilustracji elementom, dzieci mogą łączyć naukę z radością zabawy. Dodatkowo zestaw zawiera drewniane pojazdy z gumowymi kółeczkami! Maluch sam decyduje, jaką konstrukcję stworzy.

Elementy są zilustrowane w logiczny sposób, rozwijając percepcję dziecka - na największym z nich umieszczony jest numer 1, a na najmniejszym numer 5. Dziecko łatwo może nauczyć się liczb, układając wieżę od największego do najmniejszego numeru. Pomaga to w rozpoznawaniu pojazdów oraz istotnych instytucji miejskich, takich jak straż, szkoła czy szpital. Na opakowaniu widnieją również angielskie nazwy budynków, co może wspomagać naukę języka w późniejszym etapie życia.

Elementy mogą także służyć jako praktyczne schowki na różne przedmioty, np. kredki czy długopisy. Dziecko może się bawić, wyobrażając sobie życie w wielkim mieście, jednocześnie rozwijając kreatywność poprzez tworzenie różnorodnych historii. Zabawka nie posiada ostrych krawędzi i została pokryta nietoksycznymi farbami bezpiecznymi dla malucha.

Zestaw zawiera: 5 kostek oraz 5 figurek pojazdów

Wymiary: największa kostka - 13 x 13 x 13 cm

Wiek: 12m+