Zegar i czas

Promocje

Ostatnio przeglądane

Zabawa z czasem - mata

20602981

3 - 21 dni

Wspaniała zabawa dla dzieci dzieki, której nauka odczytywania zegara nie bedzie juz taka straszna.Winylowa mata, do połozenia na podłodze lub powieszenia na scianie bedzie  pomocna w nauce odczytywania godziny oraz zaznajomienia sie z pojeciem upływajacego czasu.

Więcej szczegółów

230,00 zł brutto

Więcej informacji

Wspaniała zabawa dla dzieci dzieki, której nauka odczytywania zegara nie bedzie juz taka straszna. Winylowa mata, do połozenia na podłodze lub powieszenia na scianie bedzie  pomocna w nauce odczytywania godziny oraz zaznajomienia sie z pojeciem upływajacego czasu.

Nadmuchiwane kostki wskazuja godzine oraz minuty.Kazde dziecko po wyrzucaniu obydwu kostek, ustawia rekoma duze wskazówki na wyznaczonej przez kostki godzinie, a dodatkowa atrakcje dzieki duzym wymiarom maty jest mozliwosc ułozenia sie na macie i w tym momencie to dziecko jest wskazówkami zegara.

W zestawie: winylowa mata o wym.:137 x 137 cm (z kółeczkami do powieszenia na ścianie), 2 dmuchane kostki o wym.: 13 x13 cm, 16 kart z poleceniem wykonania zadania  oraz instrukcje 
w języku polskim.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: