• Nowy
Zestaw instrumentów muzycznych - Różowy

Zestaw instrumentów muzycznych - Różowy

139,00 zł
Brutto

Zestaw instrumentów muzycznych może stanowić fantastyczną okazję dla Twojego dziecka do odkrywania muzyki i rozwijania pasji do niej!

Wymiary: tamburyn: 15,3 x 15,3 x 4,5 cm; ksylofon: 13 x 13 x 3,1 cm; marakas: 14,5 x 4,8 x 4,8 cm

Wiek: 12m+

14744214
Dostępność: 3 - 21 dni
Ilość

Zestaw instrumentów muzycznych brzmi rewelacyjnie dla małego melomana! Instrumenty muzyczne to świetny sposób na rozwijanie umiejętności słuchowych, manualnych oraz rozwijanie poczucia rytmu u dzieci. Drewniane instrumenty w pastelowych kolorach to nie tylko estetyczny dodatek, ale także doskonałe narzędzia do kształtowania umiejętności muzycznych.

Tamburyn, ksylofon i marakasy są instrumentami, które pozwalają na eksplorację różnych dźwięków, rytmów i tonów, co jest doskonałym treningiem dla słuchu i koordynacji ruchowej u małych muzyków. Dodatkowo, wykonane z lakierowanego drewna instrumenty są trwałe i bezpieczne dla dzieci.

Tworzenie muzyki to nie tylko forma zabawy, ale również doskonały sposób na rozwijanie kreatywności i wyobraźni u dzieci. Zestaw instrumentów muzycznych może stanowić fantastyczną okazję dla Twojego dziecka do odkrywania muzyki i rozwijania pasji do niej!

Cechy główne:

  • Zestaw od 12 miesiąca życia
  • W zestawie 3 instrumenty: tamburyn, podwójne marakasy i ksylofon
  • Zabawki wykonane z drewna lakierowanego, pomalowane nietoksycznymi farbami
  • Idealny prezent dla małego muzyka

Wymiary: tamburyn: 15,3 x 15,3 x 4,5 cm; ksylofon: 13 x 13 x 3,1 cm; marakas: 14,5 x 4,8 x 4,8 cm