Platforma równowagi

Platforma równowagi

899,00 zł
Brutto

Drewniana platforma z czterema piłkami to innowacyjne rozwiązanie do treningu sensomotorycznego. Zapewnia równowagę, koordynację i siłę. Deska jest wyposażona w cztery średniej wielkości piłki wypełnione powietrzem, co zapewnia stabilność i wyzwania dla mięśni. Znajduje zastosowanie w terapii i sporcie, szczególnie w ćwiczeniach stabilizacyjnych i mobilizacyjnych dla kręgosłupa oraz stawów. Aktywuje mięśnie głębokie i może zastąpić tradycyjny steper. Dzięki wentylowi igłowemu piłki można dopasować do poziomu trudności. Ćwiczenia można wykonywać obunóż lub jednonóż, z dbałością o bezpieczeństwo i odpowiednie obuwie. Deska wykonana z rutonu i drewna brzozowego jest trwała. Maksymalne obciążenie wynosi 150 kg. To wszechstronne narzędzie do ćwiczeń stabilizacyjnych, mobilizacyjnych i sensomotorycznych w rehabilitacji i treningu.

Wymiary: 89 x 43 x 14 cm

23040420
Dostępność: 3 - 21 dni
Ilość

Drewniana deska z czterema piłkami do treningu sensomotorycznego. Ćwiczy równowagę, koordynację oraz siłę.

Platforma równowagi to innowacyjne rozwiązanie, które zostało specjalnie zaprojektowane do przeprowadzania ćwiczeń stabilizacyjnych i równoważnych. W celu zapewnienia stabilności i wyzwań dla mięśni, platforma jest wyposażona w cztery średniej wielkości piłki wypełnione powietrzem. Deska znalazła szerokie zastosowanie zarówno w terapii, jak i w sporcie, szczególnie w ćwiczeniach stabilizacyjnych i mobilizacyjnych dla kręgosłupa oraz stawów takich jak biodrowy, kolanowy, skokowy i barkowy. Co istotne, aktywuje również mięśnie głębokie.

Jedną z unikalnych cech tej platformy jest jej zdolność do zastąpienia tradycyjnego stepera, stając się doskonałym narzędziem wprowadzającym do treningu sensomotorycznego. Dodatkowo, poprzez wentyl igłowy, każda z piłek może być dostosowana pod względem poziomu trudności ćwiczeń. Im mniejsza ilość powietrza w piłkach, tym trudniejsze staje się wykonywanie ćwiczeń na platformie, ponieważ niestabilne podłoże angażuje większe grupy mięśniowe.

Ćwiczenia można wykonywać zarówno obunóż, jak i jednonóż, jednak należy zawsze pamiętać o bezpieczeństwie i trenować w odpowiednim obuwiu. Platforma została wykonana z materiałów wysokiej jakości, takich jak ruton i drewno brzozowe, co gwarantuje trwałość i wytrzymałość.

Maksymalne obciążenie tej platformy wynosi 150 kg, co sprawia, że jest ona odpowiednia dla różnych grup użytkowników.

Dzięki tym cechom Platforma stanowi innowacyjne i wszechstronne narzędzie do ćwiczeń stabilizacyjnych, mobilizacyjnych i sensomotorycznych, które może być wykorzystywane zarówno w celach rehabilitacyjnych, jak i treningowych.

Wymiary: 89 x 43 x 14 cm