• Nowy
Gra dopasuj kolory - Pawi Ogon

Gra dopasuj kolory - Pawi Ogon

119,00 zł
Brutto

Zabawka "Dopasuj Kolory -Pawi ogon" polega na umieszczaniu krążków w ogonie pawia zgodnie z instrukcjami znajdującymi się na kartkach dołączonych do zestawu lub uzupełnieniu otworów kolorowymi klockami zgodnie z wyrzuconymi kostką podpowiedziami.

14744660
Dostępność: 3 - 21 dni
Ilość

  Darmowa dostawa od 450 zł

Nie obejmuje produktów WIELKOGABARYTOWYCH

Zabawka "Dopasuj Kolory - Pawi ogon" polega na umieszczaniu krążków w ogonie pawia zgodnie z instrukcjami znajdującymi się na kartkach dołączonych do zestawu lub uzupełnieniu otworów kolorowymi klockami zgodnie z wyrzuconymi kostką podpowiedziami. Zabawa ta pomaga w nauce kolorów, rozwija małą motorykę oraz koordynację wzrokowo- ruchową u dziecka poprzez połączenie zabawy z nauką zgodnie z nurtem Montessori. Wspólna zabawa jest czymś co najlepiej rozwija tak ważną w tym wieku wyobraźnię, jednocześnie doskonale przygotowuje dziecko do przyszłej edukacji przedszkolnej.

Charakterystyka:

- Polega na dopasowaniu kolorowych klocków do otworów w ogonie pawia zgodnie z kartkami dołączonymi do zestawu lub wyrzuconą podpowiedzią na kostce.

- Zestaw zawiera 4 drewniane plansze w kształcie pawi, 36 klocków w 6 różnych kolorach, 20 dwustronnych kart do gry z różnymi opcjami ułożenia kolorów, 2 kostki z podpowiedziami kolorów na ściankach.

- Całość wykonana została z drewna bukowego

- Pomalowana nietoksycznymi farbami o żywych barwach, dzięki czemu jest bezpieczna dla dziecka

Wymiary: 17,5 x 15 x 7cm