Karuzele

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Ciekawe wyposażenie szkolnego placu zabaw jest nie mniej ważne niż kompletowanie akcesoriów i pomocy naukowych do klas. W urozmaiceniu przerw pomiędzy lekcjami i zachęceniu dzieci do gier na świeżym powietrzu pomogą takie sprzęty, jak karuzela ogrodowa czy podwórkowa huśtawka równoważna. Kolorowe i bezpieczne, z pewnością zapewnią mnóstwo frajdy najmłodszym.

Sprzęt na place zabaw

Karuzela dla dzieci do ogrodu występuje w kilku wariantach. Mamy tu wersję tarczową, która uczy zachowywania równowagi, klasyczną krzyżową z czterema siedziskami, a także słupową, wyposażoną w uchwyty. W asortymencie znajduje się również podwórkowy sprzęt integracyjny dla uczniów z niepełnosprawnościami, którzy poruszają się na wózkach inwalidzkich. Polecamy także ogrodową huśtawkę równoważną 2 w 1. Służy do bujania się w górę i w dół, ale też do kręcenia się w kółko.

Zabawy w ogrodzie

Karuzela podwórkowa albo równoważna huśtawka ogrodowa to sprzęty, z których dzieci będą korzystać również po godzinach lekcyjnych. Zapraszamy do sprawdzenia innych produktów do parku, ogrodu lub na szkolny plac zabaw, jakie można znaleźć w naszym asortymencie. Zjeżdżalnie, piaskownice i trampoliny umożliwiają wielogodzinną zabawę samemu lub w grupie. Cena podana przy produktach nie uwzględnia kosztów transportu oraz montażu sprzętu na miejscu – te wyceniane są indywidualnie.