Szafy na łóżeczka i pościel

Jest 35 produktów.

Pokazano 1-18 z 35 pozycji

Aktywne filtry

Ważnymi elementami wyposażenia żłobka są meble, w których na co dzień przechowuje się leżaczki, materace oraz tekstylia. Szafa na pościel, ręczniki i łóżeczka przedszkolne z naszego asortymentu występuje w wersji z drzwiczkami albo z zasłoną. W katalogu produktowym znajdziesz meble przeznaczone m.in. do przechowywania krótkich i długich materacy. Oferujemy także regały z półkami, na które można odłożyć tekstylia, na przykład komplety pościeli bądź ręczniki.

Kolorowe meble do placówek edukacyjnych

Szafa na pościel do przedszkola, żłobka lub szkoły może być wykonana z laminowanej płyty klonowej lub bukowej. W sprzedaży posiadamy także meble w jasnych, dziecięcych kolorach: żółtym, pomarańczowym, zielonym i niebieskim. W wersjach zamykanych drzwiczki wyprodukowano z płyty MDF lakierowanej na biały kolor. Na frontach znajdują się okrągłe otwory wentylacyjne. Oferujemy też kilka wzorów bawełnianych zasłonek do szafki. W osobnej części naszego sklepu internetowego możesz także znaleźć leżaczki i łóżeczka do przedszkoli i żłobków.

Poznaj dostępne warianty mebli i sprawdź, która szafa do przedszkola i żłobka najlepiej sprawdzi się w Twojej placówce. W przypadku jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami – chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości co do kosztów zakupu kilku mebli, szczegółów ich dostawy oraz warunków sprzedaży.