Tablice informacyjne, planery

Jest 25 produktów.

Pokazano 1-18 z 25 pozycji

Aktywne filtry

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyposażenia do pokoju nauczycielskiego i szkolnego sekretariatu. Tablica do układania planu lekcji występuje w kilku wersjach dostosowanych do liczebności klas, liczby dostępnych sali i wielkości kadry nauczycielskiej. Najmniejsze z nich mogą być użyte do planowania harmonogramu w 12 klasach, a największe — aż w 30. Plansze mają powierzchnię magnetyczną, po której można pisać ścieralnym flamastrem. W zestawie znajdują się akcesoria montażowe i półka na pisaki, a także komplet kolorowych znaczników magnetycznych.

Tablice magnetyczne do układania harmonogramów

Równie ważnymi elementami wyposażenia, co tablica na plan lekcji, są wszelkiego rodzaju plansze służące planowaniu grafików, dyżurów i innych wydarzeń w ciągu tygodnia, miesiąca i roku. Wyroby z naszego asortymentu również mają powierzchnię magnetyczną. Do układania harmonogramów można wykorzystać w nich kolorowe magnesy, ale też flamastry suchościeralne. Nadruk przedstawiający układ tygodni i miesięcy jest niezmywalny.

Pośród wielu dostępnych tu wariantów można znaleźć plansze do układania planów lekcji, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej placówki edukacyjnej. Poza nimi oferujemy także wyposażenie dla uczniów — informacyjne tablice korkowe oraz mapy ścienne, które można zawiesić albo ustawić w klasie, a także na korytarzach.