Szatnie

Jest 130 produktów.

Pokazano 1-18 z 130 pozycji

Aktywne filtry

Powinny zapewniać dużo miejsca na przechowywanie, a do tego ciekawie wyglądać. Szafki do szatni przedszkolnej i szkolnej z naszej oferty występują w kilku wariantach i wersjach kolorystycznych. Można więc dopasować je do potrzeb najmłodszych, jak i starszych uczniów. Zapraszamy do poznania naszego asortymentu!

Solidne korpusy i kolorowe fronty

Meble do szatni przedszkolnej z naszego asortymentu można zamówić dokładnie w takiej wersji, jaka Ci odpowiada. Oferujmy korpusy dwu-, trzy, cztero-, pięcio- i sześcioosobowe. W przypadku szafek przeznaczonych do przedszkola i klas podstawowych można wybrać także kolor drzwi: na przykład niebieskie, pomarańczowe i fioletowe. Szatnie szkolne można wyposażyć także w meble uniwersalne w kolorze białym lub w imitującym drewno klonu. W asortymencie znajdują się także modele narożne.

Regały na plecaki i inne podręczne akcesoria

Szafki na odzież wierzchnią i inne należące do uczniów przedmioty są dość wysokie: posiadają półkę na nakrycie głowy, miejsce na buty oraz haczyk na kurtkę. W naszej ofercie znajdują się także mniejsze regały z sześcioma, dziewięcioma i dwunastoma półkami. Świetnie odnajdą się nie tylko w szatni, ale też w klasie – przechowamy w nich plecaki, książki i zabawki. W ich przypadku również można dobrać kolor oraz wzór drzwiczek. W sprzedaży znajdują się ponadto pasujące siedziska, a także meble w systemie modułowym, odpowiednie do przedszkoli, szkół podstawowych oraz średnich.