Filtruj według

Marka

Marka

Półeczki na kubeczki i ręczniki

Łazienka w przedszkolu musi być wyposażona w taki sposób, aby każde z dzieci miało w niej miejsce na swoje przybory i akcesoria. W ofercie sklepu Educol znajdują się drewniane półki na ręczniki do szkoły i innych placówek edukacyjnych, półeczki na kubeczki do mycia zębów, a także wieszaki ścienne z haczykami. Wszystkie wykonano z materiałów bezpiecznych dla najmłodszych – głównie płyt laminowanych. Wiele z nich ma ciekawą szatę kolorystyczną, która przykuje oko maluchów i umili dbanie o codzienną higienę.

Wyposażenie łazienek i szatni w szkołach

Drewniana półeczka na kubeczki, szczoteczki i pasty pomieści kilkanaście zestawów do mycia zębów, należących do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. W ofercie znajduje się m.in. produkt, w którym otwory mają średnicę 65 mm. Pasujący do nich komplet kolorowych kubeczków można zakupić oddzielnie.

W łazienkach i szatniach należy zadbać również o przestrzeń na odwieszenie ręczników czy ubrań. W tym celu można wykorzystać osobny wieszak z metalowymi uchwytami lub wybrać zestaw, w którym nad szeregiem haczyków znajduje się półka na akcesoria do mycia zębów. Drewniane wyposażenie do szkół z naszej oferty ma barwne elementy i jest ozdobione grafikami przedstawiającymi owady oraz podwodne zwierzątka. Przyjazne przedszkolakom ilustracje to idealny wybór do placówek edukacyjnych.

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry