Gry i zabawy ruchowe

Jest 399 produktów.

Pokazano 1-18 z 399 pozycji

Aktywne filtry

  • Wyprzedaż!
  • -10%

Mega warcaby

19501110

Cena podstawowa 659,00 zł
Cena 593,10 zł

Przedszkolakom należy zapewnić przestrzeń do różnego rodzaju aktywności fizycznej. Gry i zabawy ruchowe nie tylko służą rozładowaniu nadmiaru energii – są też bardzo ważne z perspektywy rozwoju koordynacji, kształtowania prawidłowej postawy ciała i ogólnej sprawności fizycznej u dzieci. W sklepie Educol mamy sprzęt dla szkół i przedszkoli, który zachęci maluchów do uprawiania sportu i innych ćwiczeń w grupach lub drużynach.

Maty do gier planszowych i ruchowych

W naszym asortymencie znajdują się między innymi miękkie dywaniki, które są jednocześnie planszami do gry w klasy, twistera, kółko i krzyżyk czy też warcaby. Maty zespołowe mogą służyć także edukacji – mamy tu na przykład akcesoria do nauki działań matematycznych. Polecamy również sprzęt do zabaw ruchowych dla dzieci, który można wykorzystać podczas lekcji wychowania fizycznego. To między innymi zestawy pachołków, worki do skakania czy minikosze do koszykówki.

Sprzęt do sportów zespołowych

Gry i zabawy zespołowe uczą też dzieci pracy i funkcjonowania w grupie. W Educol można zaopatrzyć się taśmy do spaceru grupowego i do rywalizacji w parach, liny do przeciągania, a także sprzęt do różnych sportów drużynowych, jak unihokej czy piłka nożna. Oferujemy akcesoria przeznaczone do wykorzystywania w pomieszczeniach, ale też wyposażenie do zajęć ruchowych odbywających się na świeżym powietrzu.