Sprzęt multimedialny

Jak przekazywać wiedzę, aby dzieci nie nudziły się podczas lekcji? Wystarczy, że w przedszkolu lub szkole znajdzie się miejsce na wyposażenie multimedialne. W jego skład wchodzą urządzenia, które pozwalają na korzystanie z innych nośników informacji niż podręcznik czy gotowe materiały edukacyjne. Nauczyciel dysponujący takim sprzętem, jak projektor, tablica interaktywna czy drukarka 3D, będzie w stanie nie tylko opowiedzieć o pewnych zjawiskach, ale także pokazać je, wzbudzając w dzieciach większe zainteresowanie danym przedmiotem. Tych z Państwa, którzy szukają nowoczesnych pomysłów na prowadzenie lekcji, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Interaktywne wsparcie dla nauczycieli

Proponujemy sprzęt multimedialny dla przedszkoli, szkół oraz bibliotek. W jednym miejscu zebraliśmy wyposażenie, które naszym zdaniem świetnie sprawdzi się podczas lekcji zarówno wśród młodszych, jak i starszych uczniów. Kategorię tę podzieliliśmy na kilka podtypów. Bez problemu znajdą tu Państwo:

  • projektory i przeznaczone dla nich akcesoria (stojaki, wysięgniki, ekrany projekcyjne, uchwyty czy statywy),
  • tablice interaktywne dotykowe (w tym modele z systemem dźwiękowym),
  • urządzenia audio i wideo (monitory, odtwarzacze DVD, zestawy nagłośnieniowe, mikrofony),
  • drukarki 3D i zestawy filamentów,
  • akcesoria komputerowe (rozgałęźniki, urządzenia do pomiarów, nośniki pamięci).

Sprzęt multimedialny dla szkół oraz przedszkoli sprawdzi się w każdej sali lekcyjnej. Może stać się również wyposażeniem w bibliotekach czy salkach wychowawczych.

Jest 81 produktów.

Pokazano 1-18 z 81 pozycji

Aktywne filtry