Wyprzedaże

Sala integracji sensorycznej

Pierwsze miesiące i lata dziecka to czas intensywnego rozwoju podstawowych zmysłów, których zalążek pojawia się już w życiu płodowym. Małe dzieci, kiedy nie potrafią się jeszcze komunikować, aktywnie chłoną wszystkie dostarczane im przez świat zewnętrzny informacje i uczą się na nie reagować. Niektóre z nich potrzebują jednak dodatkowej pomocy, aby móc odpowiednio zintegrować i przetworzyć wszystkie bodźce. Temu właśnie służy sala integracji sensorycznej, którą możesz w pełni wyposażyć za pomocą oferowanych przez nas zabawek i akcesoriów do nauki.

W naszym asortymencie znajdziesz między innymi różnego rodzaju lustra, które umożliwiają maluchowi przyglądanie się sobie i swojemu otoczeniu z różnych perspektyw, kreatywne maty, platformy i materace dające możliwość nieskrępowanego poruszania w bezpiecznych warunkach oraz mnóstwo kolorowych przedmiotów wyposażonych w światełka LED przyciągające uwagę.

Zabawki sensoryczne do sal terapeutycznych dostarczane przez Educol to moc wzorów, kolorów i kształtów, które rozwijają wyobraźnię, stymulują zmysły i dają mnóstwo radości.

Jest 133 produktów.

Pokazano 1-18 z 133 pozycji

Aktywne filtry